Точний гороскоп від Анжели Перл на 31 березня

Овен

Поступово посилюється вплив позитивних тенденцій, багато дається простіше, ви швидко досягаєте потрібних результатів. Сьогодні найкращий час для спілкування з близькими та сімейних справ.

Телець

Для Тельців день буде пов’язаний, скоріше, із викликом, ніж із перемогою. Несподівано і вкрай невчасно нагадують про себе ваші недоброзичливці та суперники.

Близнюки

Близнюки, поведінка ваших партнерів буде настільки незвичайною сьогодні, що іноді це вас дратуватиме, а часом, навпаки, збуджувати. Зірки не радять розпочинати нові справи, домовлятися з партнерами та налагоджувати контакти.

Рак

Сьогодні Раки будуть миротворцями. Завдяки вам навколишні люди не посваряться і не ув’язнуть у конфлікті. Тільки дійте тактовно, ініціативу виявляйте ненав’язливо.

Лев

Багато Левів знайдуть можливість допомогти людям, які опинилися у скрутній ситуації, підтримають тих, на чию частку випали серйозні випробування. Вечір сприятливий для знайомств.

Діва

Тим Дівам, хто мріє про зміни в особистому житті, варто уважніше дивитися на всі боки. Зірки стверджують, що сьогодні поряд з вами виявиться дуже цікава людина, і вам не доведеться вибиватися із сил, щоб завоювати її симпатію.

Терези

Терезам не варто обговорювати важливі питання. Прийти до якогось рішення ви навряд чи зможете, а посваритися легко. Чи не піддавайтеся емоціям. Адже зруйнувати стосунки із близькими просто.

Скорпіон

У Скорпіонів день буде пов’язаний із саморозвитком. Ви захочете здобути нові знання, які зможуть змінити подальше життя. Не виключено, що ви серйозно замислитеся над тим, щоб змінити професію.

Стрілець

Стрільцям варто або запланувати подорож, або, не відкладаючи, вирушити в дорогу. Ви заслужили відпочинок. Поїздки будуть цікавими навіть на самоті. Друзі ви знайдете вже на місці.

Козеріг

День чудово підходить для укладення шлюбу та інших сімейних радощів. Діти вас не розчарують, а виправдають усі надії, які ви на них покладаєте.

Водолій

Не варто сьогодні думати виключно про матеріальні цінності. Гроші навряд чи зроблять цей день щасливим. А от отримані знання чи нова інформація справді порадують.

Риби

Вам слід позбавитися відчуття власної значущості. Постарайтеся перетворитися з учителя на учня. Іноді необхідно поглянути по-новому давно відомі речі.

You cannot copy content of this page