Точний гороскоп з 14 по 20 серпня: астрологи сказали, що точно зміниться у житті знаків цього тижня

Точний гороскоп з 14 по 20 серпня: астрологи сказали, що точно зміниться у житті знаків цього тижня

Для ОВНІВ тиждень пройде у роз’їздах та метушні. Розбивайте великі завдання на невеликі порції. Деякі щасливчики насолоджуватимуться результатами своїх минулих заслуг.

ТЕЛЬЦІ, приділіть необхідний час для завершення незакінчених справ. У той же час не займайтеся справами, які явно того не варті. Декому незабаром доведеться вирушити у поїздку.

БЛИЗНЮКИ мають проявити свої найкращі якості у спілкуванні з близькими та товаришами по службі. З’явиться можливість по-новому розпорядитися своїм капіталом: грошима, талантами чи часом.

У РАКІВ настає період, коли багато хто має з розумом розпорядитися великою сумою. Не все складатиметься так, як вам хотілося б, при взаємодії з державними структурами.

ЛЕВАМ може бути запропонована цікава справа, що сприяє професійному зростанню. Багато хто зараз настільки схвильований, що виконання важливих справ перебувають під загрозою.

У ДІВ багато що зараз виходить само собою, можна приймати він нові зобов’язання, черпаючи сили в навколишнього простору. Головною темою тижня будуть питання розумного розподілу грошей.

ТЕРЕЗИ, подвайте якість уваги при роботі з важливими документами. Можливо, на вашому шляху виникатиме багато перешкод, але саме завдяки їхньому подоланню ви виростите у своїх очах та очах оточуючих.

Скорпіонам на роботі вдасться вирішити безліч питань, які ще кілька днів тому здавалися безнадійними. Прекрасний час для ділових зустрічей та поїздок. З’являється особлива спритність у підприємництві та громадських справах.

СТРІЛЬЦІ, ви отримаєте більш точне уявлення про справу, якою займалися останнім часом. Дехто вирішить спробувати себе в якійсь новій галузі. Добре вдається поєднати приємне з корисним, можна багато встигнути.

КОЗЕРОГИ, не шкодуйте сил на підтримку миру та згоди у власному будинку: настав час подолання обмежень та забобонів. Не варто зараз примушувати до дій дітей.

ВОДОЛІЯМ цього тижня чекають справжні відкриття. Це зручний час для поїздок, зустрічей, обміну інформацією. Народиться безліч різноманітних ідей, частина з яких виявиться цілком життєздатними.

РИБАМ добре б взяти себе в руки і зробити все, що ви запланували, коли ставилися до життя серйозніше. Інші представники цього знака вперто просуваються вперед, незважаючи на всі спокуси.

You cannot copy content of this page