Точний гороскоп з 16 по 22 жовтня: астрологи передбачили, до чого приготуватися знакам зодіаку цього тижня

Точний гороскоп з 16 по 22 жовтня: астрологи передбачили, до чого приготуватися знакам зодіаку цього тижня

ОВНИ, не піддавайтеся тому стилю життя та культу, який вам намагаються нав’язати оточуючі. Тиждень відмінно підходить для здобуття незалежності, як матеріальної, так і психологічної.

ТЕЛЬЦЯМ найзвичніші заняття здадуться важкоздійсненними: увага перенесеться у сфери, далекі від повсякденних проблем. Зате досить просто виявиться налагодити потрібні зв’язки.

БЛИЗНЮКИ, цей тиждень вимагатиме від вас додаткових зусиль у діловій сфері. Не виключено, буде можливість заробити додаткові гроші. Ділові та дружні зустрічі пройдуть краще, якщо ви відкрито заявлятимете про свою позицію.

У РАКІВ посилиться як дар переконання, і здатність впливати перебіг подій силою думки. Постарайтеся побачити суть того, що відбувається, не надаючи особливого значення дрібниці.

У ЛЕВІВ — саме час зробити щось для покращення матеріального становища. Варто скоригувати свої дії, і прибуток стане реальнішим. Деякі Леви будуть стурбовані справами оточуючих.

У ДІВ з’являється прагнення розширення кола спілкування: період насичений взаємодією з різними людьми. Рекомендується більше часу приділити своїм друзям та близьким.

ТЕРЕЗИ, незважаючи на психічну напругу, це плідний час, особливо для роботи в колективі. Ставтеся спокійно до можливої критики на свою адресу. У багатьох з’явиться потяг до літературної творчості.

У СКОРПІОНІВ йде переоцінка цінностей, пошук нового місця в житті. У когось виникне необхідність великих вкладень: матеріальних чи енергетичних. Намагайтеся не реагувати на фактори, що відволікають.

У СТРІЛЬЦІ прекрасний час для дружніх зустрічей та романтичних захоплень. Вдалими виявляться і поїздки, здійснені з діловою метою. Шукайте нові способи взаємодії з оточуючими.

КОЗЕРОГІВ чекають непрості зустрічі з наділеними владою людьми. Інші отримають від зовнішнього світу поштовх, стимул для активніших дій. Вчіться реалізовувати власні ідеї, не відволікаючись на дрібниці.

ВОДОЛІЇ, зверніть увагу на той вплив, який надають іншим людям ваші слова. Можливо, промахи оточуючих корисніше ігнорувати, ніж обговорювати. Більше часу варто надати уточненню планів на майбутнє.

РИБИ, визначте основну мету і забудьте на якийсь час про все інше. Чим би ви не займалися, потрібно вийти на власний, індивідуальний стиль роботи. У відносинах із людьми доведеться зробити важливий вибір.

You cannot copy content of this page