Точний гороскоп з 6 по 12 травня: найголовніші події цього тижня

Точний гороскоп з 6 по 12 травня: найголовніші події цього тижня

У ОВНІВ вдалий час для того, щоб спробувати досягти успіху за допомогою нещодавно придбаної інформації.

Становище планет посилює підприємливість, винахідливість, налаштовує на боротьбу. Зауваження критиків можуть спантеличити: вчіться протистояти впливу такого роду.

ТЕЛЬЦІ, переконайтеся, що ваша діяльність корисна не тільки для оточуючих, а й для вас особисто. Оцініть — чи розвивають ваші заняття? Чудовий час для контактів, зустрічей, різноманітного спілкування. Особливо вдаються справи, які потребують творчої жилки.

У БЛИЗНЮКІВ гарний час для спілкування з авторитетними, значущими для вас особами. Особливого успіху чекає у громадських виступах й у всіх колективних видах діяльності. Зараз у вас є чудова нагода застосувати свої знання на практиці.

У РАКІВ тиждень сповнений турбот, але загалом обіцяє бути вдалим. Може статися подія, що змінить ваші плани на найближчі тижні. Відповідний період для наведення порядку у справах та паперах, для розумного розподілу сил та часу. Намагайтеся домагатися поставлених цілей і не підводити при цьому інтересів оточуючих.

ЛЕВАМ настав час внести у своє життя більше різноманітності. Гарний час для подорожей, відвідування нових місць. Ті, кого ви звикли вважати суперниками, принесуть із собою нову корисну інформацію. У фізичному плані добре б подбати про хребта, почати працювати над гнучкістю та витривалістю.

ДІВАМ Не варто братися за кілька справ відразу: визначтеся з пріоритетами. Щасливий момент для зміни роду діяльності, поїздок та знайомств. Настрій оточуючих багато в чому залежатиме від вас. Виявіть винахідливість, і ви зможете переконати інших людей у ​​своїй позиції та заручитися їхньою підтримкою.

ТЕРЕЗИ, успіх чекає на всіх, чия робота так чи інакше пов’язана з благоустроєм приміщень, виробництвом речей, здатних покращити побут людини. Деяким найкраще зайнятися інтелектуальною роботою та напрацюванням професійних навичок. Будь-який новий досвід стимулюватиме розкриття ваших творчих здібностей.

СКОРПІОНАМ у відносинах з партнерами по бізнесу потрібно зберігати обачність та здоровий глузд. Для вас цей час символізує розширення сфери впливу, вихід нового рівня. Імовірні грошові надходження, допомога та навпаки — хтось може намагатись зупинити.

СТРІЛЬЦЯМ зірки пропонують розширити сферу пропонованих послуг, вийти на нових клієнтів. Робота може не залишити часу на інше: постарайтеся справедливо розподілити сили, залишивши частину на особисте життя. Гарний час для отримання знань та передачі досвіду; прислухайтеся до порад друзів, постарайтеся дійти порозуміння із загальних питань.

У КОЗЕРОГІВ час сприятливий для активної роботи, прояву ініціативи: успіх відзначить заповзятливих, наполегливих. Осмислення пройденого вами шляху наштовхне вас на чудові ідеї щодо подальшого просування до успіху. Намічаються зустрічі з потенційними покровителями та спонсорами. Продемонструйте свої сильні якості, зробіть це з гідністю ви дійсно гідні підтримки.

ВОДОЛІЯМ вдаватиметься впливати на вчинки та почуття інших людей. Можуть прокинутися невикористані досі резерви: використовуйте силу з мирною метою. У професійному плані час сприятливий для збільшення відповідальності, вирішення спірних питань.

РИБАМ у професійній сфері потрібно зараз зосередитись на наданні якісних послуг, розширенні асортименту.

У ваших проектах є безліч плюсів, вам просто потрібно подавати їх грамотно та красиво. Якщо ж ви віддасте перевагу відсидітися зараз у тіні, це призведе до втрати переваги.

You cannot copy content of this page