Точний Таро прогноз для кожного знака зодіаку на тиждень з 27 листопада по 3 грудня

Точний Таро прогноз для кожного знака зодіаку на тиждень з 27 листопада по 3 грудня

Овен – 3 мечі

Тиждень принесе деякі прикрощі, справи будуть йти не так, як сплановано, виникнуть прикрі перешкоди та невдачі. Це буде тебе засмучувати, злити, але це треба просто зазнати і подолати, доклавши більше зусиль, ніж ти розраховувала.

І все врешті-решт вийде, просто втомишся більше звичайного і настрій буде так собі. Але це все тимчасово.

Телець – Король пентаклів

Ти у ці дні у пошуках ресурсів та когось, хто може з ними допомогти. Швидше за все, така людина знайдеться, але будь дуже переконлива у своїх запитах – вона не стане розкидатися, щоб показати свою спроможність і щедрість, вона повинна розуміти, що скільки і навіщо витрачати.

Близнюки – 5 жезлів

Якась навкруги напружена атмосфера. А ти краще відійди і не бери участь у цих з’ясуваннях стосунках, ціліше будеш.

Рак – 8 жезлів

А в тебе все своєю чергою. Всі процеси як запущені в минулому, так і йдуть собі з гарною швидкістю і в потрібному ритмі, тож тобі залишається лише доглядати трохи, але не втручатися. Втручання в будь-які процеси зараз тільки внесе хаос і завадить, а якщо не заважати, результат скоро прийде сам собою.

Лев – 7 жезлів

Цього тижня в якійсь сфері життя активізується конкуренти, ті, хто спробує потіснити тебе з позицій, займаєш ти їх за законним правом – свого часу сама всього досягла. Так що зміцнюй свої позиції і будь напоготові – ворог не дрімає))

Діва – Король жезлів

Цього тижня тобі потрібна буде допомога друзів, якоїсь людини, яка на якийсь час стане для тебе лідером, світочем, важливим орієнтиром. Можливо, для когось таким чоловіком станеш ти сама. Тільки тут важливо не переплутати яскравість моменту з почуттями, не закохатися – це світло не для тебе однієї, просто людина яскрава і світить і всім.

Терези – 10 жезлів

А ти почуваєшся стомленою, відчуваєш, що тягнеш якийсь вантаж – а куди й навіщо, вже подумати навіть нема сил. І дні короткі, і віяло рано настає, і якась безнадійність загальна розлита у світі. Зупинися – і подумай, кому і навіщо це все потрібно, чи не сама ти вигадала свої зобов’язання і чи потрібні вони взагалі?

Скорпіон – Туз жезлів

Цього тижня тебе осінить – прийде якась ідея та натхнення, і приплив сил до цього. Ти загоришся і почнеш активно втілювати свій задум, і відчуєш драйв у самому процесі. Це допоможе тобі захопити та запалити своїм вогнем оточуючих, виведе тебе у лідери процесу і справа піде!

Стрілець – Паж мечів

Цього тижня будь дуже обережна з інформацією. Сама зайвого не говори і нічого не підписуй, не перечитавши двічі, зате уважно слухай, що кажуть інші, намагайся вслухатися в глибинні сенси чужих слів та інтонацій, читай між рядками та дрібним шрифтом приміток. Все непросто зараз, у всіх таємні задуми, всього подвійний сенс.

Скорпіон – Король кубків

У ці дні у тебе є реальний шанс закохатися – чи надовго і всерйоз ди, незрозуміло. Але буде яскраво, емоції заб’ють фонтаном, чарівність буде велика. Людина того коштуватиме – яскрава, артистична, вміло подає свої переваги, вміє зачаровувати і щиро захоплювати і захоплюватися. Так що вдайся моменту – буде здорово!

Водолій – Сила

А в тебе настануть дні гармонії – духу і тіла, зовнішнього і внутрішнього, тебе і оточуючих тебе. Поєдинки та перемоги в них відбулися та здобуті, переможця виявлено – і це ти. Відчуття своєї спокійної сили та влади, спокою, заснованого на здобутках та перемогах. Ти сильна, і всі це знають та визнають.

Риби – Справедливість

Час упорядковувати все – усувати недоробки, підбивати підсумки, складати списки, писати звіти, зводити доходи і витрати. Багато чисто паперової роботи, але це неминуче, та й корисного закінчується, все має бути прибрано і вирівняно, потім приємно знати, що все правда і правильно.

You cannot copy content of this page