Точний жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня 2023 року

Овен
Цього тижня Овни відчуватимуть значний приплив сил та енергії, що допоможе їм досягти нових висот у своїх справах. Варто утриматись від фінансових витрат, і заощадити кошти.

Телець
Тельцям важливо пам’ятати, що тиждень буде дуже сприятливим для їхнього внутрішнього стану. Вони зможуть успішно працювати над собою, знаходити нові захоплення та джерела доходу. Венера забезпечить Тельцям шанси на успіх практично у всіх аспектах їхнього життя.

Близнюки
Близнюки можуть розраховувати на допомогу планет у визначенні свого майбутньогожиттєвого курсу. Жінки можуть отримати від представників протилежної статі безцінні знаки уваги.  Завдяки Венері в Тельці, Близнюкам відкриються можливості для покращення та виправлення минулих помилок. Варто скористатись цією нагодою.

Рак
Астрологи рекомендують Ракам планувати важливі справи та починання, щоб забезпечити собі щасливі зміни цієї весни.  Для досягнення бажаного жінкам цього знака можуть знадобитися підтримка та допомога коханої людини.

Лев
Левам цей тиждень обіцяє успіх і прогрес у роботі та бізнесі, але можлива поява нових ворогів та заздрісників. Щоб зберегти свої досягнення та продовжувати рухатися вперед, їм потрібно залишатися спокійними, дотримуватися звичного ритму життя та виявляти обережність у словах та діях. Будьте уважні та пильні цього тижня.

Діва
Для Дів, на цьому тижні, ключовим періодом буде з 16 по 19 березня, коли планета Венера буде найактивнішою. Астрологи передбачають зміни у звичному ході життя, але не потрібно переживати, тому що всі зміни будуть на краще і призведуть до покращення життя в усіх сферах.

Терези
Астрологи рекомендують жінкам цього знака говорити менше, а робити більше. Якщо вони не стримують своїх обіцянок, то ризикують зіпсувати стосунки з близькими та колегами. Цього тижня найкраще сконцентруватися на одній важливій справі та просунутися вперед, щоб забезпечити собі успіх у найближчі місяці. Варто приймати рішення з обережністю та розумом.

Скорпіон
Скорпіони жіночої статі можуть розраховувати на велику любов і романтику цього тижня, а також на підвищену ймовірність фінансового успіху.  Для того, щоб зберегти свої фінанси, Скорпіонам слід навчитися контролювати свої бажання та мати витримку. Не слід тратити гроші на дурниці та необдумані речі.

Стрілець
Цього тижня для жінок-Стрільців найбільш значущими можуть стати сни, які можуть допомогти їм зрозуміти, куди рухатися далі в житті та відповісти на запитання у любовних стосунках.

Козеріг
Для Козерогів прекрасної статі цього тижня важливо проявити терпіння та завзятість. Початок тижня може перешкоджати виконанню планів, тому варто бути уважними і не допускати помилок, які можуть потім багато коштувати вам.

Водолій
У жінок цього Водного Знаку у коханні можуть з’явитися суперниці. У фінансовій та робочій сферах теж підвищиться конкуренція, але не так сильно, як у амурних справах. Меркурій буде слабким аж до неділі, тому астрологи радять заздалегідь спланувати всі покупки та не піддаватися емоційним поривам у роботі та справах. Це може призвести до матеріальних збитків.

Риби
Жінкам Рибкам варто цього тижня зосередити свою увагу на відпочинку та роботі. Нехай думки про ваші стосунки не лізуть вам в голові. Зараз не найкращий час сперечатись з другою половинкою.

You cannot copy content of this page