Здоровье
Топ 10 якостей ідеальної дружини

Кажуть, що ідеальний чоловік — це чоловік, який вважає, що у нього ідеальна дружина. Що вкладають чоловіки в поняття «ідеальна»? Спробуємо розібратися!

Дружина — особливий статус жінки. Саме в родині жінка розкривається, але в той же час, може і потьмяніти. Тримати баланс — ось основне завдання жінки-дружини. На думку чоловіків, щоб бути ідеальною дружиною, жінка повинна володіти такими якостями:

любити його

Кожен чоловік хоче бути коханим. Хоче, щоб почуття його обраниці до нього були безкорисливими. Кожному приємно, коли вас люблять не за досягнення, автомобіль або статус. А за ваші людські якості.

Поважати його родичів

Якщо на початковому етапі відносин цей пункт можна згладити вогнедишною пристрастю один до одного, то після закінчення часу не бажання дружини ладити з родиною чоловіка може стати причиною постійних з’ясувань відносин. Кожному чоловікові хочеться, щоб його найближчі люди не тільки підтримували відносини, але щиро отримували задоволення від спілкування.

Бути гарною

Краса — поняття відносне, проте, якому чоловікові не хочеться йти під руку з розкішною жінкою? По крайней мере, дружина ніколи не повинна забувати, що вона в першу чергу, жінка, і стежити за собою — її прямий обов’язок.

вміти готувати

Деякі чоловіки, особливо ті, хто може дозволити собі регулярні обіди і вечері в ресторані, лукавлять, коли говорять, що вміння смачно готувати — не найважливіше жіноче якість. Все змінюється, коли жінка стає дружиною. Тому ніколи не нехтуйте цим пунктом, а вивчайте куховарську книгу!

любити секс

Звичайно ж, це одна з основних складових шлюбу. Дружина, яка стовідсотково задовольняє свого чоловіка в ліжку, може не переживати про наявність у нього коханок.

Мати добре здоров’я

Відома приказка говорить, що дружина повинна бути здорова, а сестра — багата. Останнє обговорювати не будемо, а ось наявність міцного здоров’я у дружини — пункт вагомий. Якому чоловікові захочеться мати дружину, яка постійно на щось скаржиться. Ідеальна дружина рідко хворіє, завжди весела і життєрадісна!

бути вірною

Причому не тільки тілом, а й душею. Чоловік повинен бачити в вас підтримку, навіть коли його рішення суперечать думці більшості. Вона не залишить у важкі часи, не зрадить. Вона підбадьорить і вселить надію, що все буде добре. Поряд з такою жінкою чоловікові хочеться рости, розвиватися і змінюватися в кращий бік.

бути особистістю

Дружина не повинна загрузнути в побутових клопотах. Тоді вона просто перестане бути цікавою своєму чоловікові. Наявність у дружини роботи — не найважливіша умова, тоді як наявність різнобічних захоплень — обов’язково!

Вміти контролювати емоції

Дружина-неврастенічку ніколи не стане ідеалом для чоловіка. Спокій і вміння згладжувати гострі кути — ось, що важливо для чоловіка. Ідеальна дружина не буде ревнувати чоловіка, якщо він сказав, що знаходиться на нараді, не битиме посуд і кричати, коли він в черговий раз прийде далеко за північ і не зовсім тверезий. І від спілкування з нею чоловік буде отримувати тільки позитивні емоції.

бути розумною

Хто когут дружину дуру? Ніхто. Але розум, також як і краса, поняття широке. Відомо точно, що жоден чоловік не хоче бачити поруч жінку розумнішого за себе. Хоч крапельку, але чоловік все-таки повинен бути розумніший. Але в цьому ви йому можете підіграти.

facebook