Топ 5 найпідліших знаків зодіаку

Топ 5  найпідліших знаки зодіаку

Астрологи стверджують, що до підлості та лицемірства схильні лише кілька знаків зодіаку.

П’яте місце
Леви одні з найімпульсивніших знаків зодіаку, які часто роблять необдумані вчинки. Якщо в житті Лева з’являється людина, яка йому заважає, він вдається до найпідступніших дій.

Четверте місце
Скорпіон – дуже емоційний знак зодіаку. Якщо вони вирішують зробити підлість, не чекайте на пощаду. Представники цього знаку не шкодують нікого. Скорпіони мають розважливий розум і природну хитрість. Якщо Скорпіон помітить ваше слабке місце, у майбутньому він обов’язково натисне на нього.

Третє місце
Діви схильні бути нестерпними під час нудьги. Представники цього знаку зодіаку люблять плести інтриги та пускати чутки проти своїх ворогів. При цьому Діви готові на все заради своїх близьких, звичайно, якщо натомість отримають подяку.

Друге місце
Часті зміни настрою роблять Козерогів дуже підлими. Астрологи рекомендують уникати зустрічей із Козерогом, який перебуває у збудженому стані – вони можуть образити.

І лідирують у нашому списку Близнюки, які, на думку астрологів, є найпідлішим знаком зодіаку. Це пов’язано з їхньою двозначністю, що позначається на частій зміні настрою та здатності «перевзуватися» під час розумового процесу. Представники цього знаку зодіаку непередбачувані: сьогодні ви в одному човні, а завтра він вас топить. Близнюки впевнені, що всі люди, які їх оточують, повинні танцювати під їхню дудку і якщо щось йде не так, реакція Близнюків буде непередбачуваною.

You cannot copy content of this page