Топ-5 сильних імен для хлопчика, які приваблюють успіх

Топ-5 сильних імен для хлопчика, які приваблюють успіх

Ім’я, яке батьки дають дитині при народженні, має значну силу та впливає на багато життєвих факторів. Від імені залежить наявність деяких позитивних якостей, а також впливає на майбутню професію. Фахівці назвали 5 найсильніших чоловічих імен, якими рекомендує назвати сина.

Михайло

У перекладі це ім’я означає «подібний до Бога». Михайло дуже творча особистість. Ці якості починають виявлятися ще в ранньому дитинстві: дитина цікавиться малюванням, вокалом, її тягне пограти на музичних інструментах. Михайло дуже товариський та доброзичливий хлопець, тому часто допомагає іншим людям.

Для чоловіка з таким ім’ям важливо мати гармонію і в сім’ї, і на роботі.

Дмитро

У перекладі це ім’я означає «присвячений богині Деметрі» — давньогрецькій богині землі та родючості.

Дмитро має добре серце, дуже чуйна людина, тому завжди підтримає морально та матеріально у складних ситуаціях. Він досить упертий, тому завжди доводить свою точку зору. Завдяки своїй цілеспрямованості має великий успіх на роботі.

Артем

У перекладі це ім’я означає “неушкоджений, здоровий”. Артем дуже поступливий хлопець, тому йому не важко пристосуватися до різних життєвих ситуацій, він не прив’язується до інших людей. Якщо спілкування з людиною йому приносить дискомфорт, він викреслює його зі свого оточення. При цьому Артем точно не егоїст.

Єгор

У перекладі це ім’я означає «землероб». Єгор природжений дипломат, оскільки ще з дитинства стає лідером думок. Єгор дуже активний, справедливий, завжди захищає скривджених. Може постояти за себе та за молодших. Він завжди досягає бажаного результату. Єгор буває нестримним, запальним. Щоб цього не допустити, рекомендується підтримувати його у складних ситуаціях.

Микита

У перекладі це ім’я означає переможець. У Микити дуже розвинена фантазія. Якщо його спрямувати у потрібне русло, то хлопчик може у майбутньому стати письменником. Микита любить справедливість. У роботі він докладає максимум зусиль, тому з кар’єрою у нього все буде добре.

You cannot copy content of this page