життєві історії
— Тьотю, купіть, будь ласка, мені булочку і молока або кефіру!- просив їжу не для себе

Хлопчик років восьми, скромно одягнений, зловив мене за руку поруч з невеликим продуктовим магазином, де по-старому ще торгують «через прилавок».

– Тьотю, купіть, будь ласка, мені булочку і молока або кефіру!

Зазвичай я не подаю жебракам грошей. Але цей хлопчисько просив їжу. Я вирішила, що, схоже, йому це дійсно потрібно. І дивився він такими очима, що ну неможливо було встояти. Купила булочку і молоко, як він і просив.

Я часто заходила в цей магазин після роботи і ще не один раз зустрічала цього хлопчика. Іноді він просив їжу у мене, іноді я бачила, як він просить купити їжу інших жінок.

Я вирішила поговорити з продавщицею, дізнатися, чому він потрапив в цю ситуацію. Зазвичай такі тітки завжди в курсі справ, що творяться «на районі». Та знехотя поділилася зі мною інформацією, мабуть не дуже хотілося втрачати «постійного клієнта».

– А ти подивися, він сам ніколи не їсть, забирає з собою. Мені племінник сказав, що вони годують кинутих щенят за гаражами в сусідньому дворі. Мамка їх кудись зникла з місяць назад, видно отруту з’їла або під машину потрапила. І цей хлопчик теж їду приносить. Сам він з бідної сім’ї, батьки не дають йому їжу з дому для дворняг носити. Ось він і випрошує.

Читайте також: Сестра, яка зі мною при друзях не спілкувалася

Я вирішила перевірити цю інформацію. Де знаходяться гаражі я собі приблизно уявляла, сама там в дитинстві лазила. Сваряться я дійсно знайшла в щілини між двома будівлями. Їх було аж п’ять штук.

Трохи брудні, але цілком собі вгодовані і вельми великі, з широкими лапами і мордами, як у алабая. Батьки їх були явно не дрібними. Тут же я помітила облізлий емальований тазик із залишками молока і розкришене в ньому булкою.

Дааа, таким їжі не мало треба.

Я розповіла цю історію хлопцям зі будбази, де тоді працювала. За місяць всіх цуценят розібрали (навіть дівчаток, що рідкість). Двох забрали до нас на базу, коли по всьому району розкидали отруєне м’ясо. Решту забрали в приватні будинки.

Хлопчику я так і не сказала, що знаю, куди він діває цю їжу і ще пару раз купувала все, що він просив.

facebook