Трамплін у безбідне життя: знаки Зодіаку, в чиєму житті успіх і гроші попруть звідусіль

Наприкінці березня Плутон перейшов у сузір’я Водолія, розпочавши цим нову епоху змін.

Але 11 червня планета великих грошей та кардинальних змін повернеться до сузір’я Козерога і пробуде там до жовтня 2023 року. Таким чином, Плутон дає останній шанс змінити своє життя, стати багатшим та успішнішим.

ТЕЛЕЦЬ. Люди цього знаку перестануть бути безтурботними. Їм доведеться усвідомити, що залишається зовсім небагато часу, щоб виправити помилки минулого. У найближчі кілька місяців Тельці матимуть багато роботи. Доведеться встигати все, часу на сім’ю не залишиться.

Якщо ви давно хотіли почати власний бізнес, то зараз найкращий час. Адже будь-який проєкт дасть швидкий прибуток, поки Плутон перебуватиме у Козерозі. Сконцентруйтеся на своїх інтересах, не потрібно надавати допомогу та давати в борг, інакше ризикуєте прогаяти свій останній шанс.

КОЗЕРІГ. Плутон дає можливість представникам цього знаку покращити своє кар’єрне та фінансове становище. Але врахуйте: легкого шляху для вас немає. Доведеться буквально вигризати бажане. Проявіть терпіння і завзятість, тільки так ваші зусилля будуть винагороджені належним чином. Особливо вдалим період буде для тих Козерогів, діяльність яких пов’язана з фінансовими операціями і торгівлею.

Пориньте в роботу і не звертайте уваги на поради та чужу думку, яку вам намагаються нав’язати силою. Приділяйте більше уваги організації процесів та прорахуйте кожну дію на кілька кроків уперед. Щоб назавжди забути про проблеми, з 11 червня до жовтня 2023 року завжди тримайте козир у рукаві.

РИБИ. Люди цього знаку зможуть виправити фінансові проблеми за допомогою третіх осіб. У період, коли Плутон повернеться до Козерога, Риби можуть отримати спадщину, дорогий подарунок або знайти на роботі покровителя, який істотно вплине на їхнє просування кар’єрними сходами.

Але треба бути обережним: для вас Плутон у Козерозі є не лише чарівним трампліном у безбідне життя. Риби можуть зіткнутися з підводним камінням, які перевірять їх на міцність.

Але, на відміну від Тельця, Рибам не варто бути егоїстами. Допомога партнеру чи друзям зараз може обернутися гарною підтримкою у майбутньому, коли проблеми виникнуть вже у вас.

You cannot copy content of this page