Трансформація долі: що віщує коридор затемнень, хто ж таки зіткнеться з проблемами з 25 березня

Кожен представник гороскопу по-різному відчуватиме вплив весняного коридору затемнень. Що ж усім нам чекати?

Весняний коридор затемнень 2024 року розпочнеться 25 березня місячним затемненням, яке, згідно з ведичною астрологією, відбудеться у знаку Діви, а завершиться 8 квітня сонячним затемненням у Рибах. Вплив березневого коридору затемнень, який обіцяє стати періодом несподіваних змін та трансформацій, відчуватиметься за три дні до його початку та ще 3 дні після закінчення.

Місячне затемнення 25 березня вплине на працездатність та вміння мислити практично. Також ми станемо більш прискіпливими до оточуючих.

А під час сонячного затемнення 8 квітня можуть відвідати цікаві ідеї та думки, які варто записувати. При цьому не рекомендується надто витати у хмарах, щоб не випасти з повсякденного життя та не запустити справи. Важливо також не втрачати опору в собі та не піддаватися ілюзіям.

Коридор затемнень — кармічний період, боятися якого, проте, не варто, адже він здатний «підсвітити» ті сфери нашого життя, які давно потребують змін. Важливо лише звертати увагу на події та знаки, що надходять ззовні. Але приймати важливих рішень у ці дні не варто — вони мають бути виваженими та свідомими.

Найбільший вплив коридор затемнень вплине на висхідних і місячних Дів і Риб — їм доведеться балансувати між саморозвитком, амбіціями та особистим життям. Важливо вчитися домовлятися та йти на компроміс. Важко також буде Овнам та Терезам: у перших можлива криза особистості, другим же варто контролювати витрати.

Під час коридору затемнень не рекомендується: міняти місце роботи, переїжджати, робити великі покупки, інвестувати у щось нове, піддаватися на хитрощі шахраїв, з’ясовувати стосунки, перебувати у місцях скупчення людей, особливо у дні затемнень, розривати стосунки, займатися надмірною самокритикою чи шкодувати себе, вимагати від інших чогось неможливого.

Важливо: Як слід обмірковувати важливі рішення; Не піддаватися ілюзіям; Займатися саморозвитком та самопізнанням; Зчитувати знаки з навколишнього простору; Дбати про старших родичів і зберігати мир у сім’ї; Не боятися ситуацій, що ведуть до трансформації та змін; Приділити увагу практичності та деталям будь-якого процесу; Зберігати фінанси.

You cannot copy content of this page