Транзит карми: удар Повний місяць чекає 3 знаки найближчими днями

Транзит карми: удар Повний місяць чекає 3 знаки найближчими днями

Астрологи передбачили, що принесе з собою цю астрологічну подію

З 29 вересня настає період, коли під впливом сильного транзиту карми деякі знаки зодіаку можуть відчути тиск і виклики. Цей період буде особливо значущим для представників цих сузір’їв через Повний місяць, який станеться у знаку Овна.

За словами астрологів, важливо залишатися відкритими до уроків, які приносить подію, та використовувати їх для особистого та духовного зростання.

Під впливом цього транзиту Овнам слід бути уважнішими до своїх дій та рішень. Можливо, минулі вчинки та вибори можуть повернутися до вас, і вам доведеться зіткнутися з їхніми наслідками. Це гарний момент для самоаналізу та самопізнання.

Можуть відчути емоційну напругу та можливі конфлікти у цей період Раки. Можливо, минулі події або взаємини з близькими людьми будуть піддані аналізу, і вам доведеться вирішувати невирішені питання.

Пам’ятайте, що це також можливість для очищення та лікування від старих ран.

Для Водоліїв цей транзит може спричинити нестабільність та непередбачуваність у житті. Можливо, вам доведеться адаптуватися до несподіваних обставин та вирішувати нові завдання. Цей період може бути викликом для творчої енергії, але також вимагає готовності до змін.

You cannot copy content of this page