Транзит Сатурна по Водолію з 17 січня: гороскоп для всіх знаків зодіаку, на які життєві сфери слід звернути увагу

17 січня 2023 року починається нова епоха – Сатурн переходить у знак Водолія. І пробуде там два з лишком роки.

Овен

Настав час заявити про себе світові, показавши свої знання та проявивши майстерність. Якщо останніми роками ви працювали не покладаючи рук, то приготуйтеся пожинати плоди і насолоджуватися результатами своїх заслуг.

Хоч Сатурн і не дуже щедрий, але прихильний до вас. Досягши більшого, не забувайте про своїх друзів. Ви можете стати помічником для когось із них.

Телець

Будьте готові до того, що роботи добавиться. Щоправда, ставитись до своїх обов’язків доведеться дуже відповідально. Тим, хто халтуритиме, навряд чи можна розраховувати на успіх.

Натомість найбільш працьовитих і терплячих чекає кар’єрний ріст, підвищення професійного рівня чи перехід на перспективнішу роботу.

Близнюки

Нарешті ваше життя почне налагоджуватися і ви відчуєте підтримку та допомогу від Всесвіту. Найбільше найближчі два роки підійдуть для набуття нових знань, здобуття освіти чи підвищення кваліфікації.

Можуть виникнути розбіжності. Постарайтеся врегулювати їх мудро та інтелігентно.

Рак

Не найпростіший період чекає Раків. Він вимагатиме розвитку, прийняття ситуації та філософського ставлення до життя.

Почнуть турбувати переживання про майбутнє. Фінансові проблеми теж можуть торкнутися вас особисто.

Якщо ви залежні від їхнього благополуччя, будьте готові оплачувати витрати та збитки самостійно. Розраховуйте більшою мірою на себе і свою розсудливість.

Лев

Важливою темою для вас стануть стосунки. Самотні Леви можуть розраховувати на зміну свого соціального статусу. Якщо ви ставитеся серйозно і відповідально до своїх партнерів, вам турбуватися нема про що.

Поруч із вами завжди будуть сильні та зрілі люди, на яких можна покластися.

Діва

Прекрасний час для вирішення проблем, що накопичилися. З’явиться можливість погасити кредити та іпотеки, розібратися у спірних питаннях, усунути протиріччя та укласти перемир’я.

Набувайте нових навичок, розвивайтеся в тій справі, якою займаєтесь. Період сприяє успіхам у роботі та зростанні майстерності.

Терези

Ймовірно, ви помітите, що перестали рухатися вперед, особливо якщо ваша діяльність пов’язана із творчістю та мистецтвом.

Діти вимагатимуть більше вашої уваги, вдаючись до різних методів, у тому числі й хуліганських. Поставтеся серйозно до того, що роль батьків в житті дитини досить значна.

Скорпіон

Найближчі два роки можуть стати періодом внутрішнього дискомфорту та принести невдоволення життям, обстановкою в домі чи сім’ї. З’явиться бажання щось змінити.

Подумайте, що саме могло б подарувати вам відчуття щастя і почніть рухатися в цьому напрямку. Можливі угоди купівлі-продажу нерухомості, ремонт чи переїзд.

Стрілець

Дворічний період хороший для розвитку та росту. Чим більше ви виявите завзятість і докладете сил, тим кращий отримаєте результат.

Не сподівайтеся на інших, розраховуйте лише на себе. У вас величезний потенціал для втілення будь-яких задумів і вирішення найпростіших завдань. Складіть план і дотримуйтесь його.

Козеріг

Для фінансів період не найблагополучніший. Доходи навряд чи збільшаться, а ось додаткові витрати дуже ймовірні.

Краще стримати свої апетити, і в прямому, і в переносному сенсі, і жити за можливостями. У сім’ї можливі розбіжності, особливо з батьками.

Водолій

Водоліям настав час зайнятися собою. Якщо немає задоволення від життя, пошукайте себе в іншій царині.

Незважаючи на те, що сили закінчуються і бажання зменшуються, пам’ятайте, що цей час сприятливий для того, щоб навести лад у голові.

Будьте стримані, терплячі, зберігайте спокій. І спостерігайте за тим, що відбувається довкола вас. Всесвіт підкаже вам, куди рухатися далі.

Риби

Настав час розпрощатися з заощадженнями. Це час великих витрат та великих придбань. Однак витрачати все до останньої копійки не варто.

Можливо, з’явиться бажання все кинути та поїхати на край землі чи обставини змусять вас переїхати. Не засмучуйтесь, це тимчасові труднощі.

You cannot copy content of this page