Здоровье
Три найкращі дешеві продукти для зміцнення імунітету

Розпочався сезон застуд, тож імунітет портібно зміцнювати.

Експерти назвали три кращих продукти, які допоможуть в цьому.

Зокрема, вчені радять вживати продукти з колагеном — курячий бульйон, желатин, яйця, горіхи, гриби. Колаген відрізняється властивістю зміцнювати суглоби і покращувати стан шкіри (фактично омолоджувати), а також підвищувати імунітет.

До речі, про курячий бульйон. За словами фахівців, в цій страві, крім колагену, містяться також корисні мінерали і амінокислоти, яким теж притаманна здатність активізувати функції імунітету.

Крім того, для зміцнення захисних властивостей організму дуже корисні йогурти та кисломолочні продукти. Завдяки їх регулярному вживанню поліпшується мікрофлора кишечника, що є важливою умовою для  сильного імунітету. На додаток експерти відзначили, що здоровий кишечник забезпечує і хорошу якості сну, швидке відновлення організму в разі хвороб.

Ще один цінний продукт для імунітету — жирна риба. Вхідні в її склад кислоти омега-3 дозволяють організму контролювати запальні процеси, не допускаючи їх поширення. Вчені вказали і на той факт, що білок, який міститься в рибі, бере участь в будові імунних клітин і насичує організм цінними для нього амінокислотами.

facebook