Троїцька Батьківська субота – важливий день поминання рідних: коли і як правильно це робити

Усього є кілька батьківських субот на рік. Зараз мова йтиме про Троїцький поминальний день, про його традиції та про те, на яке число він випадає у 2023 році.

Троїцька батьківська субота — день поминання рідних, які відійшли у засвіти, який завжди проводиться у суботу перед святом Святої Трійці. Троїцька субота у 2023 році випадає на 3 червня.

У цей день віруючі згадують родичів, друзів, знайомих і близьких, що пішли у світ інший. Не забудьте помолитися Господу за упокій їхній. Ви можете зробити це вдома або на церковній службі.

За бажання та можливості, 3 червня постарайтеся відвідати місця вічного спочинку, з собою можна принести живі квіти. Це важливий духовний день, коли потрібно робити добрі справи. В ідеалі, варто відвідати храм божий, особливо якщо родичі залишили вас відносно недавно.

У цей день не забороняється займатися якоюсь простою роботою по дому. Важливо давати милостиню та доглядати своїх батьків. Благочестиві та добрі вчинки дуже важливі у будь-який день, але 3 червня за них ваші близькі на тому світі отримають заспокоєння душі. Також існує давнє повір’я про те, що всі наші родичі чують слова, які ми вимовляємо і направлені на їх адресу.

Можна влаштувати спокійну домашню поминальну трапезу разом зі своїми родичами. Згадуйте у цей день усіх, хто пішов тільки найдобрішим словом. Це ідеальний день для того, щоб пробачити якісь гріхи та образи родичам та друзям, яких більше з вами немає. Кажуть, що якщо ви вибачите їх, то Бог простить вас.

You cannot copy content of this page