Три найсильніші Великодні молитви про щастя, благополуччя та здоров’я близьких, які потрібно прочитати саме сьогодні кожному з нас

Великдень — одне з найважливіших свят для кожного християнина. Щирі молитви, піднесені Господу цього дня, мають особливу силу, здатну вберегти від будь-яких негараздів і залучити до життя щастя.

У свято Світлого Великодня молитви, що йдуть від самого серця, здатні творити чудеса. Головне, щоб вони були щирими і не містили жодної краплі агресії, корисливості чи заздрощів.

Великодня молитва на щастя

Помолитися за своє щастя може кожен. Для цього не потрібно навчати складних молитов. Головне — бути щирими і просити допомоги від щирого серця.

«Господи милостивий, благослови на життя щасливе, захисти мене від гріхів. Настав на правдивий шлях і не дай оступитися на шляху праведному. Пошли мені, Господи, не заздрити розуму і йти своїм шляхом. Амінь».

Молитва про благополуччя

Піднести молитву можна в будь-якому місці: у дорозі, перед домашнім іконостасом, під час прогулянки або в церкві перед святими ликами.

«Господь Всемогутній, почуй щиру молитву від (ім’я). Зішли своє благословення та наповни життя моє щастям і благополуччям. Настав мене на шлях праведний, дай сил впоратися з труднощами і відкинути підступи диявольські. Вкажи мені, Господи, дорогу вірну, збережи душу мою в чистоті. Амінь».

Молитва про близьких на Великдень

У день великого свята не можна забувати і близьких. Молитва, звернена до Вищих Сил, допоможе захистити їх від будь-яких бід.

«Господь наш милостивий, почуй щиру молитву мою. Огороди близьких моїх (імена) від прикрощів та бід. Зішли їм здоров’я міцне та убережи від негативу кожного. Нагляди за тими, хто дорогий серцю моєму, не залиш в хвилину труднощі. Амінь».

You cannot copy content of this page