Три щасливі знаки зодіаку, у яких точно здійсняться мрії у серпні 2023 року

1 серпня кельти починають святкувати сезон збирання врожаю – Лугнасад. У цей період повня знаходиться у знаку Водолія, чим відкриває час радості, позитиву та виконання бажань. 16 серпня Місяць перебуватиме у знаку Лева, що дає чудову нагоду озвучувати свої бажання вголос.

Саме зараз варто подумати, про що ви мрієте та проговорити це. Таке послання у Всесвіт точно матиме успіх, особливо для трьох представників Зодіакального кола.

Тельці знаходяться під заступництвом Венери – планети кохання. Її ретроградний рух змусить представників цього Знака переглянути свої погляди на життя, цінності та стосунки. Вони зможуть зрозуміти, куди краще вкладати сили та кошти, а від чого краще відмовитись. Мрії про спокій та комфорт стануть реальністю, якщо зробити правильні висновки.

Терези розпочнуть серпень з повного місяця в кокетливому п’ятому домі. Це чудовий час для того, щоб послабити заборони та відмовитися від забобонів, які заважали жити. В середині місяця на представників цього Знаку чекає несподіваний успіх, який подарує фінансові потоки, відкриває нові можливості для реалізації мрій.

Риби відчують вплив ретроградного Меркурія з 23 серпня, який ускладнить міжособистісне спілкування і навіть змусить згадати минулі конфлікти у відносинах, які так і не вирішились. Однак подібні обговорення будуть закінчуватися на вашу користь, незважаючи на їхню складність. І все пройде без сварок.

You cannot copy content of this page