Три сильні молитви до Івана Предтечі які допоможуть вам саме сьогодні

Три сильні молитви до Івана Предтечі які треба читати саме сьогодні 7 червня

Хрестителю Христовий, проповіднику покаяння, кающагося не погорди мене, але, разом поставлю з ВОІ небесними, молися до Владики за мене недостойного, унилаго, немощнаго і сумного, у многія біди впадшаго, утружденнаго бурхливими помислами розуму мого:

аз бо єсмь вертеп злих справ, аж ніяк Не маючи кінця гріховного звичаєм; прибитий бо є розум мій земним віщого.

Що сотворю, які не вем, і до кого вдамся, так врятована буде душа моя?

Тільки до тебе, Святий Івана, благодаті тезоіменіте, яко тя перед Господом, за Богородиці, вем больша бити родження всіх, бо ти сподобився єси торкнутися верху Царя Христа, який прийняв гріхи світу, Агнця Божого: Його ж моли за грішну мою душу, та поне відтепер, в первийнадесять годину, понесу тяготу благу і прийму мзду з останніми.

Їй, Хрестителю Христовий, чесний Предтечі, крайній пророче, перший у благодаті мученику, Постніков і пустельників наставнику, чистоти вчителю і ближній друже Христовий, тя молю, до тебе прибігаю, що не відкинь мене від твого заступництва, але підведи мене, падшого багатьма гріхи;

обнови душу мою покаянням, яко другим хрещенням, понеже обох начальник єси:

крещеніем омивається гріх, покаяння ж проповідуючи на очищення від коегождо справ поганих; очисти мене, гріхами оскверненнаго і спонукати ввійти, іможе ніщо ж кепсько входить, у Царство Небесне.

Амінь.

Молитва  друга Іоанну Предтечі

Пам’ять про праведного шанується похвалами, тобі ж досить свідоцтва Господнього, Предтеча, адже з’явився ти справді з пророків славнейшим, бо удостоївся в струменях хрестити Його нам проповідувати.

Тому за істину постраждавши з радістю, благовістив ти й тим, що знаходяться в пеклі, Бога, який став у плоті, підійнявши гріх світу, і подає нам велику милість.

Молитва третя до святого Іоанна Предтечі

Святий Іване Предтече, пророк і хрестителю Господній, Божеоблюблений учителю доброї надії!

Прийми мою скромну молитву і оберігай мене духовно. Молюся до Тебе з вірою і покорою, бо Ти, Іоанне, був вибраний Господом Предтечею Христовою, голосником Всевишнього. Моли Бога, щоб він дарував мені мир, мудрість і силу в життєвих випробуваннях.

Допомагай мені пройти шляхом покаяння й очищення, щоб зустріти Господа, як Ти Його зустрів. Молися за мене, святий Іоанне Предтече, і прошу твоїх благословінь у моїх потребах.

Амінь.

You cannot copy content of this page