Три знаки зодіаку під якими часто народжуються відьми

Три знаки зодіаку під якими часто народжуються відьми

Деякі представниці зодіакального кола випромінюють таку сильну містичну енергію, що оточуючі мимоволі починають підозрювати їх у чаклунстві. Астрологи назвали три знаки, під якими найчастіше народжуються відьми.

Терези

Від представників цього знаку зодіаку віє флер якщо не відьми, то феї. Чоловіки не можуть не піддатися чарівності дівчат, жінки звинувачують їх у любовних приворотах та інших магічних ритуалах. Насправді максимум у чому виявляються надздібності Терезів — їхнє вміння притягувати бажане.

Варто повітряному знаку щось добре захотіти, і воно саме йде їм у руки.

Скорпіони

Представники знаку змалку усвідомлюють свою несхожість на інших. Скорпіони загадкові, про них часто говорять «самі собі на думці». Не дивно, що водяний знак підозрюють у чаклунстві.

Крім того, представниці водної стихії нерідко й самі дають приводи — жінки-Скорпіони найчастіше цікавляться магією та ворожать на картах.

Риби

Чутливі та спостережливі Риби використовують свої здібності по максимуму: іноді здається, що представниці цього знака мають екстрасенсорні здібності. Риби готові до дзвінка від старого знайомого, бо відчували, що незабаром він нагадає про себе.

Новина про те, що подруга отримала пропозицію одружитися, представниць водної стихії теж не дивує — Риби давно бачили це уві сні чи просто здогадалися.

You cannot copy content of this page