Три знаки зодіаку повинні приготуватися: скоро їх найсміливіші фантазії стануть реальністю

Три знаки зодіаку повинні приготуватися: скоро їх найсміливіші фантазії стануть реальністю

Знаки зодіаку, які точно збудуть мрії в жовтні 2023

Молодий місяць, який був 15 вересня, вже позаду. А це означає, що попереду новий місяць місяця. Зараз ретроградними вважаються одразу п’ять планет, що, звісно, дуже непросто. Один тільки ретроградний Меркурій може перетворити життя на хаос, а тут такий комплект.

Однак три знаки зодіаку про своє майбутнє, особливо про жовтень 2023 року, можуть не перейматися.

Юпітер став ретроградним одним із останніх. Тільки ось не всім знакам він змінить життя на краще, швидше навпаки.

Планета-гігант візьме під своє крило кілька щасливчиків, і вони зауважать, що всі їхні мрії стали чарівним чином… збуватися! Швидше читай статтю, щоб дізнатися, чи варто тобі готуватись ловити «птах щастя».

Телець

Тельці, ваше фінансове становище помітно покращає. І це круто, адже ще влітку 2023 часом тобі було важко звести кінці з кінцями. І зірки зрозуміли, що твоя заповітна мрія мати можливість дозволити собі все, що захочеться.

Однак, пам’ятай, до мрії доведеться йти і не відступати від мети на півдорозі, навіть якщо в якийсь момент досягти її стане важко. Все вийде, Юпітер обов’язково допоможе, але ти не забувай про роботу над собою.

Вияви щедрість, вона окупиться, причому у подвійному обсязі. Все, що ти віддаси, обов’язково до тебе повернеться.

Діва

У Дів, які тимчасово страждали від застою у справах, з’явиться можливість зробити реальністю навіть найсміливіші бажання. Твоя завзятість і працьовитість принесуть свої плоди, і тобі залишиться лише насолоджуватися «нагородою».

Можливо, хтось нарешті оцінить твою креативну ідею і запропонує допомогу в її реалізації. Якщо ти давно хотіла кардинально змінити життя, то моменту краще просто не знайти. Все виходитиме з такою легкістю, що ти навіть не відчуєш втоми. А коли обернешся назад і подивишся на своє життя вже в жовтні, то здивуєшся, як сильно вона змінилася на краще.

Риби

Для Риб Юпітер та жовтень 2023 року також приготували сюрпризи. Останнім часом усі твої справи перебували у підвішеному стані, проте незабаром це зміниться. ти нарешті зможеш знайти свій шлях і те, що до цього було незрозумілим, набуде чітких обрисів.

Спокій та впевненість у завтрашньому дні — це та мрія, яка обов’язково скоро здійсниться. Якщо в планах був переїзд чи зміна роботи, то дерзай! Нині все в твоїх руках. І якщо ти не побоїшся ризикнути, то мрія стане реальністю.

You cannot copy content of this page