Три знаки Зодіаку, які найчастіше зраджують

Близнюки

Цим динамічним і розумним знаком керує спритний і хитрий Меркурій. Представники знаку Близнюки – складні, дволикі, суперечливі особистості, які схильні до авантюр і сумнівних зобов’язань.

Представники знаку Близнюки поверхневі і безтурботні, вони не прив’язуються емоційно до інших людей. Їм важливі зміни і різноманітні яскраві емоції. Вони легко можуть припинити відносини і піти від партнера. У кращому випадку в майбутньому Близнюкам вдасться зберегти дружні стосунки з колишнім партнером.

Спілкування – сильна сторона Близнюків. Завдяки своїй балакучості Близнюки можуть неусвідомлено розкривати чужі таємниці, що дійсно може бути розцінено як зрада.

Риба

Риби – найчутливіший знак Зодіаку, який також може зрадити за певних обставин. Нептун, управитель Риб, наділяє представників цього знаку Зодіаку загадковістю і подвійністю. Дуже складно зрозуміти, що насправді думають Риби.

Риби не тільки чутливі, але й легко ранимі. Представники цього знаку довго пам’ятають образи і не упускають нагоди помститися. Хоча Риби здаються зовсім нешкідливими, слід пам’ятати, що вони дуже мстиві!

Представники цього знаку романтичні і творчі. Вони часто закохуються, але уникають зобов’язань. Риби живуть у своєму світі, не люблять ризикувати і не намагаються вирішити проблеми. Якщо випаде можливість, представники цього знаку перенесуть її на плечі іншої людини.

Рибам легше втекти від відповідальності, ніж зіткнутися з проблемою. На рішення представників цього знаку Зодіаку великий вплив робить думка інших людей, тому Риби досить часто не дотримуються домовленостей і не виконують обіцянок.

Водолій

Правитель Водолія Уран – планета вільнодумців і революціонерів. Індивідуальність і незалежність просто закладені Водоліями від народження. Вони розумні, відкриті та прямолінійні. Їх доброзичливість і оригінальність приваблюють, їм хочеться довіряти.

Однак представникам цього бренду не завжди можна довіряти. Водолії готові на все, щоб отримати бажане і при цьому залишатися незалежними і вільними від будь-яких зобов’язань. Їм потрібно відчувати, що вони вільні робити те, що хочуть.

Коли представник цього знаку не цікавиться людиною, він просто байдужий до нього. Якщо людина перестає бути йому корисним, Водолій легко викидає його зі свого життя. Якщо ініціатором розриву є інша людина, Водолій готовий до помсти.

Якщо представник цього знаку відчує, що втрачає контроль, і хтось зазіхає на його незалежність, він просто піде, не попрощавшись. Всі обіцянки і домовленості для нього не матимуть значення.

Звичайно, це не означає, що зраджувати можуть тільки представники цих знаків. Кожна людина індивідуальна. Саме карта народження цієї конкретної людини може допомогти розкрити її унікальність.

You cannot copy content of this page