Три знаки Зодіаку, яким круто пощастить після 30 жовтня

Тиждень з 30 жовтня по 5 листопада буде насиченим на сенсації для трьох знаків Зодіаку. Хто ці щасливчики?

Перше місце – Телець.

Ключові події цього тижня для вас зосереджені у сфері фінансів. Гроші потечуть до Тельців з різних боків. Часом їхні джерела стануть для вас цілковитою несподіванкою!

А найголовніше, що нарешті від Тельців не потрібно нічого замість цього невимовного успіху! До речі, паралельно може статися ще щось екстраординарне, наприклад, доленосна зустріч.

Друге місце – Терези.

Тиждень з 30 жовтня по 5 листопада здивує Терезів легким вирішенням проблем, що давно існували. Здавалося б, так не буває – ситуація ще вчора позбавляла спокою, і її вже немає! Чи це не везіння?

Але Терези через надмірну наївність ризикують нажити нових проблем. Будь ласка, не розкривайте серце перед незнайомцями, не розголошуйте конфіденційну службову інформацію та не озвучуйте розмір свого доходу.

Третє місце – Рак.

У Раків тиждень із 30 жовтня по 5 листопада буде насиченим на сенсації у справах на роботі. Тільки, будь ласка, не розгубіться, коли почнуть відбуватися ці самі випадки!

У вас є всі шанси раніше колег опинитися в кабінеті керівника та озвучити перспективні ініціативи (можливо – попросити про підвищення на посаді). Також не можна скидати з рахунків особисте життя. Напередодні вихідних у ньому може статися щось неочікувано цікаве у прямому розумінні цього вислову.

You cannot copy content of this page