Три знаки Зодіаку, яким усміхнеться удача до кінця тижня. Це буде особливий час

Овен

Вдалий тиждень – ви можете отримати допомогу, перспективні ділові пропозиції і на них варто прийняти.

Правда, те, що ви почуєте в четвер, буде складно реалізувати і чекати результатів доведеться довго, а недільні пропозиції просто порожні.

Цей тиждень підійде для вирішення проблеми зміни роботи. Найкращий час для важливих робочих домовленостей – вівторок, середа.

У п’ятницю підійде придбання цінного інвентарю для господарства та діяльності. Вихідні найкраще провести вдома, спокійно відпочиваючи, неквапливо займаючись справами – починається час Риб і для активного спілкування вже не підійде.

Терези

Вдалий час, правда, дещо двозначно. Тиждень почнеться оптимістично, але в другій його половині все може трохи застопоритися.

Найбільше для цього підходять вівторок, середа. Зав’язані в цей час знайомства будуть щасливими і перспективними.

Не плануйте нічого складного на четвер, п’ятницю. Правда, це час приємних несподіванок, коли може здійснитися давня мрія.

У суботу теж дуже весело. Дні сприятливі для вирішення накопичених любовних проблем. Понеділок надзвичайно корисний для діяльності та фінансових справ.

Стрілець

Ваш порядок денний насичений різними діловими зустрічами, поїздками, іншими справами. Хоча ти будеш почуватися сильним, але на все тобі не вистачить сил.

Виберіть найважливіше, і у вас буде можливість схопити бика за роги у вівторок, середу. У ті дні буде так, як ти забажаєш – змусиш оточуючих коритися своїй волі.

П’ятниця корисна для реалізації старих ідей. У суботу тримайтеся подалі від справ, робіть те, що душі завгодно.

У неділю Сонце перебуватиме в знаку Риб – час більше замкнутися в собі, присвятити себе родині та дому.

You cannot copy content of this page