Тринадцятий та найзагадковіший знак зодіаку Змієносець: як зрозуміти, що це саме ви?

Тринадцятий та найзагадковіший знак зодіаку Змієносець: як зрозуміти, що це саме ви

У світі астрології 12 знаків зодіаку відомі кожному: від пристрасного Овна до непередбачуваних риб. Але серед них ховається таємничий тринадцятий знак – Змієносець. Що ж є цей загадковий знак і як зрозуміти, що це саме ви?

Що таке Змієносець (як зрозуміти, що це саме ви)

У традиційній астрології Сонце проходить через сузір’я Стрільця з 21 листопада до 21 грудня, але існує період з 30 листопада по 18 грудня, коли воно знаходиться в сузір’ї Змієносця. Однак не всі астрологи визнають Змієносця повноцінним знаком зодіаку через його короткий термін дії — трохи більше двох тижнів.

Історія та символіка Змієносця

У образотворчому мистецтві Змієносець часто представляється як чоловік із палицею, навколо якого обвивається змія. Цей образ символізує лікаря, який володіє знаннями зцілення. У міфології Змієносець асоціюється з Асклепієм, давньогрецьким богом медицини. Якось Асклепій створив зілля безсмертя зі зміїної отрути, але був покараний за це Зевсом, щоб зберегти баланс.

Хто такі Змієносці

Астрологи вважають, що Змієносці мають риси як Стрільця, так і Козерога. Вони поєднують у собі наполегливість та активність Козерога з духом авантюризму та легкістю на підйом Стрільця. Цей знак також асоціюється з безкорисною допомогою та оригінальними ідеями, здатними змінити світ.

Хоча змієносець не вважається самостійним знаком зодіаку, астрологи враховують його вплив при складанні гороскопів. Гороскоп для Зміїносців часто базується на характеристиках Стрільця, враховуючи, як їхній знак впливає на планети.

You cannot copy content of this page