Тринадцятий знак зодіаку: перевір, раптом ти це він!

Тринадцятий знак зодіаку: чи ти не в ньому народилася?

Традиційна європейська астрологія виділяє лише дванадцять знаків зодіаку — про них ми й розповідаємо в гороскопах. Людям подобається точність: дванадцять секторів екліптики приблизно по 30 градусів кожен.

Але так вирішили 2500 років тому, а за цей час знаки зодіаку змістилися від реальних сузір’їв на цілий знак!

Що це за знак – розповідаємо у нашому матеріалі. Перевір, раптом ти це він!

Тринадцятий знак зодіаку: чи ти не в ньому народилася?

Його називають Змієносцем або Офіухусом. Це велике екваторіальне сузір’я, розташоване на північний захід від центру Чумацького Шляху. Сонце знаходиться у Змієносці з 30 листопада по 18 грудня, але якщо тобі хочеться на нього подивитися, то найкраще це зробити в червні — його легко помітити на всій території Росії, крім північних регіонів.

Отже, 2500 років тому давні вавилоняни розділили небо на дванадцять секторів відповідно до дванадцяти місяців року. Їм просто було так зручно. Вони вивчали зв’язок між розташуванням сузір’їв на небі та рухом Сонця, адже за Сонцем завжди розташовуються зірки, просто ми не бачимо їх через те, як світло розсіюється в атмосфері Землі.

Але якби ми могли їх побачити, ми сказали б, що Сонце начебто знаходиться на одній із цих зіркових ділянок. Так виникло дванадцять знаків зодіаку.

Змієносця стародавні астрологи теж помічали — його навіть включили до спеціального каталогу зоряного неба Клавдія Птолемея, написаного близько 140 року. Просто він якось не вкладався у цей пазл із дванадцяти шматочків, і його вирішили не брати в хоровод.

Це сузір’я, йому не прикро. Але вісь у Землі хитка, і жодне із сузір’їв не знаходиться на тому ж місці, що й 2500 років тому. Через попередження рівнодень, тобто поступового зміщення точок весняного та осіннього рівнодень, знаки зодіаку змістилися від своїх зіркових «будиночків» на 24 градуси, тобто майже на знак.

Хто такий Змієносець?

Згідно з грецьким міфом Змієносець — це бог лікування Асклепій, син Аполлона та німфи Короніди, вбитої ревнивим чоловіком за зраду. Асклепій виховувався у мудрого кентавра Хірона, який теж знається на лікуванні.

Він навчив Асклепія всьому, що знав сам. Але Асклепій був амбітним — він збирався порушити хід речей та навчитися воскресати мертвих. За це розгніваний Зевс вразив його блискавкою та відправив на небо.

У руках Асклепій тримає палицю, навколо якої обвинулася змія, — сучасний символ медицини.

Сучасні астрологи не включають Змієносця в окремий знак зодіаку. Зрештою, на небі 88 сузір’їв неможливо увімкнути все. Але дехто дає йому місце на зодіакальному колі.

Якщо ти народилася в період з 30 листопада по 18 грудня і віриш, що з’явилася на світ під знаком Зміїносця (чому б ні?), то ось які відмінні риси мають цей знак.

Будинок Змієносця є єдністю. Люди, народжені Змієносцами, енергійні, імпульсивні, мають неймовірний магнетизм по відношенню до інших людей, а також дуже розумні. При цьому немає зла без добра: вони ревниві, темпераменти і жадають влади.

У глибині душі кожен Змієносець мріє зцілити весь світ. Змієносця потрібна влада – як він сам думає – виключно з добрих спонукань.

Змієносці також мають особливий духовний зв’язок зі зміями. Вони можуть використовувати їх як тотемні тварини. Якщо ти народилася в зазначені дати, можеш носити із собою талісман у вигляді змії, він принесе тобі удачу.

You cannot copy content of this page