Це час хаосу: чотири найнебезпечніші дні у серпні 2023 року

Настав час дізнатися про найнебезпечніші дні серпня, багато з яких можуть застати вас зненацька. Щоб цього не трапилося, радимо запам’ятати, в які дні на нас з вами чекають проблеми. Загалом у серпні їх буде чотири.

1 серпня – супермісяць

Другий супермісяць 2023 випадає на перший день серпня. Він пройде під впливом Водолія. У цей час нам з вами стане набагато складніше робити вибір, а також погіршиться увага та пам’ять. Великі проблеми можуть мати представники інтелектуальних професій. Також можуть виникнути труднощі із креативною діяльністю. Сильно зіпсується настрій.

13 серпня – з’єднання Сонця та Венери

З’єднання Сонця та Венери — це завжди дуже небезпечний час, коли люди відчувають найсильніший відтік сил. Якщо врахувати, що Венера буде ще й ретроградною, можна сказати, що день буде вкрай складним і непередбачуваним. Можливі дуже сильні перепади настрою, погане самопочуття.

23 серпня – початок ретроградного руху Меркурія

Меркурій 23 числа розпочне зворотний рух. Він залишиться в знаку Діви, тому продовжить приносити користь, але ретро-фаза унеможливить довгострокове планування. Особливо небезпечним буде день переходу — 23 серпня. Нас з вами можуть чекати великі труднощі у спілкуванні, у роботі та справах, пов’язаних із грошима. Звісно, цього дня краще не витрачати жодної копійки без потреби.

29 серпня – початок ретроградного руху Урану

Ретроградний Уран – планета досить неприємна. Цього дня можуть відбуватися дуже неприємні та непередбачені випадковості, багато з яких вплинуть на нас з вами на потужний вплив, але не обов’язково очевидний. Це час хаосу, який краще присвятити спокійному відпочинку та спокійним справам.

You cannot copy content of this page