Україна
“Це для нас обох великий стрес!”: Тоня Матвієнко показала шанувальникам “1 вересня” їх з Мірзояном донечки Ніни (фото)

“Це для нас обох великий стрес!”: Тоня Матвієнко показала шанувальникам “1 вересня” їх з Мірзояном донечки Ніни (фото)

Українська співачка сподівається, що 1 вересня її спадкоємиця Ніна вже піде навчатись в рідній Україні

На початку повномасштабної війни Тоня Матвієнко поїхала на захід України, а потім прийняла запрошення родичів – і вирушила до Португалії з молодшою донькою Ніною та старшою – Уляною.

Згодом співачка разом з дітьми перебрались до Німеччини, де вперше з 25 лютого вони зустрілись з Ніною Матвієнко. Там Тоня з Ніною Митрофанівною виступали на благодійних концертах, збираючи гроші для України.

Тоня зізнавалась, що її мама планує повернутись на Батьківщину. А от вона з доньками поїхала до Великої Британії, де її шестирічна Ніна вперше переступила поріг школи.

Перше “вересня” Ніни Матвієнко молодшої. Сьогодні Ніна вперше переступила поріг школи. На жаль, завчасно. Відсвяткуємо перший навчальний день у Великій Британії. Ми знаємо, що ми тут тимчасово, проте дитина має рухатися вперед, пізнавати світ, дізнаватися щось нове. Сьогодні ми з Ніною переживаємо великий стрес, бо зіткнулися з чимось новим. Вдячна всім, хто дав нам прихисток та допомогу в новій країні, – підписала фото Матвієнко в Instagram.

Співачка вірить, що 1 вересня Ніна, як і усі діти з різних куточків України, “переступатимуть поріг школи на теренах вільної, незалежної та непереможної України”.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page