Це карма: життя крутне Водоліїв, Дів, Левів та Козерогів навколо своєї осі

Що чекає на ці знаки Зодіаку? Астрологи поділилася своїм прогнозом на фінал 2023 року та повідомили, що наприкінці цього року життя крутне ці знаки навколо своєї осі.

ВОДОЛІЙ. На порядку денному будуть сімейні труднощі — можливі сварки із противниками чи партнерами. Накриють домашній клопіт, ремонти та будівництво. Осінь пройде у турботах про сім’ю та дім. Водоліям важливо стежити за своїм здоров’ям. У жовтні та листопаді краще уникати далеких доріг. Планувати майбутнє потрібно з друзями, любов і підтримка чекатимуть далеко від дому.

ДІВА. У цього знаку Зодіаку в середині жовтня та на початку листопада зірвуться важливі поїздки, зустрічі та договори. На них чекають витрати та втрати. Їм доведеться витратити чимало зусиль для відновлення особистих стосунків. Опорою стануть кохані та близькі. Турботи про сім’ю та дім, успіхи дітей будуть важливими взимку.

ЛЕВ. Зірки радять їм восени берегти дітей та улюблених друзів. Важливим моментом стане поновлення старих зв’язків. Допомогу нададуть родичі. Протягом наступних двох років знадобляться колишні знання. На роботі кардинальні зміни очікуються у листопаді. Цей місяць, як, зрештою, і грудень будуть відзначені інтелектуальними, творчими, діловими успіхами.

КОЗЕРІГ. Цей знак Зодіаку потребуватиме опори. І підтримку їм нададуть близькі. Аж до кінця року вони черпатимуть цю силу.

You cannot copy content of this page