Шоу-бизнес
Це прocто неймoвiрно! Руслана Писанка пoказaла рeзультат свого схуднення у фіналі шоу «Зважені та щасливі» (фото)

Писанка зізналася, як проект вплинув на її здоров’я і поділилася головними правилами схуднення.

Відома актриса і телеведуча Руслана Писанка розповіла «Сегодня» як участь в шоу «Зважені та щасливі» на телеканалі СТБ вплинуло на стосунки з чоловіком, поліпшило здоров’я і допомогло їй виховати почуття міри. Також Руслана поділилася головними правилами, які вона засвоїла на проекті.

«Коли я йшла на проект, ніяку мету не ставила, її ставив мій чоловік, Ігор. Цілі чоловіка і жінки відрізняються, я, напевно, до цього часу не можу зрозуміти свою, але коли отримую компліменти про те, що класно виглядаю, я розумію, що проміжна мета все-таки досягнута», – пояснила Руслана.

Знаменитість також зазначила, що її здоров’я набагато покращилося, покращився і зовнішній вигляд. «Я точно знаю, що, умовно через 10 років, я не буду сидіти в iнвалiднoму кріслі або ходити на мuлицях. А це головне», – зізналася Писанка.

Руслана пояснила, що завдяки проекту вони з чоловіком побачили один в одному щось нове. На шоу у подружжя було багато пригод і нестандартних ситуацій, яких в реальному житті і не могло статися. «Ми, як любителі пригод, отримали задоволення на цьому проекті, багато пройшли.

І я ще раз переконалася, що зробила правильний вибір, коли вирішила худнути за допомогою «Зважених та щасливих», – зізналася знаменитість.

Читайте також: МІНУС 123 КІЛОГРАМИ: ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «ЗВАЖЕНИХ ТА ЩАСЛИВИХ»(ФОТО)

Ведуча зізналася, що коли є хороший результат, то не хочеться його перекреслювати. «У мене були спроби схуднення і, отримавши результат, раніше я думала, що так буде завжди. А так буде не завжди.

Я собі подумки намалювала такий плакат – «так буде не завжди», якщо я не буду працювати. Можна знайти всі правила харчування і вправи в інтернеті – це легко, а ось набагато важче – змусити себе», – зауважила Руслана.

Головне правило – вирішив з’їсти щось шкідливеньке, готуйся відпрацьовувати. Вирішив отримати задоволення? Іди попрацюй в залі. Така позиція тренера шоу Слави Узелкова. «Він може дозволити собі все, тому що багато працює в залі. Треба знати почуття міри. Проект виховує почуття міри – міра в емоціях, міра в їжі, міра у вправах», – пояснила ведуча.

І ще одне правило, яке необхідно засвоїти тим, хто намагається схуднути: коли ти поїв, не можна сідати або лягати. «Є якісь справи по дому – зробіть їх. Головне – не сидіти, а то ризикуєте набрати зайві кілограми», – підкреслила Руслана.

Писанка також зауважила, що у багатьох учасників на проект змінилося навіть їх оточення: «Це дуже важливо, коли вас оточують люди, які виїжджають на велосипедні прогулянки, тенісні корти, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя. Багато що залежить від оточення. Міняйте його, поміняйтеся і ви», – порадила знаменитість.

facebook