Це трапиться через чотири дні: що чекає на Овнів, Тельців, Близнюків та Раків з вересня

Ці знаки Зодіаку мають свою мету.

Астрологи поділилися прогнозом на другу половину року Водяного Кролика. З вересня по грудень багато знаків Зодіаку мають прислухатися до свого шостого почуття. Це вбереже їх від бід та негараздів.

Овен

Після весни та літа представники цього знаку зодіаку мали поповнити свої матеріальні ресурси, а також обзавестися другою половинкою. Аж до грудня Овнів турбуватиме питання, яке пов’язане з їхнім здоров’ям.

Багато подій та починань, які видадуться неважливими у другій половині року, принесуть значну віддачу пізніше.

Жовтень може принести матеріально-фінансові проблеми, а також сімейні непорозуміння. Однак рік завершиться на позитивній ноті – чекайте успіху в особистому житті та у фінансах.

Телець

Весь рік вище керівництво придивлятиметься до їхніх успіхів. Все те, що Тельці встигли вкласти і заробити, знадобиться їм у другій половині року. Вони можуть розраховувати на просуванні особистого авторитету.

З літа і до кінця року чекайте на повагу та визнання, але успіх не дуже легкий. Влітку та на початку осені – бурхливі зміни вдома, у житлових питаннях: необхідний ремонт, переїзд, турбота про батьків.

У другій половині осені на Тельців чекають кардинальні зміни на роботі. Особливу увагу їм слід приділити своєму здоров’ю. Нові можливості відкриються далеко від дому.

Близнюки

Близнюки повинні мати покровителя, який забезпечить їм успіх. Цей знак зодіаку може розраховувати на зміни на роботі. У другій половині осені їм потрібно берегти дітей та коханих, можуть повернуться старі зв’язки та захоплення. З середини року та на наступні два роки Близнюки можуть сміливо планувати нові справи, спираючись на минулу творчість, стосунки та кохання. Рік завершиться потоком побутових та сімейних турбот, підготовкою до нового етапу.

Рак

Раки реалізують частину перспектив, над якими вони давно працювали. Ще навесні та влітку перед ними гостро постали питання, пов’язані з кар’єрою. Фінансовий та діловий успіх перемежуватиметься з матеріальними проблемами. Тільки економія допоможе цьому знаку зодіаку залишитись на плаву.

У жовтні – пригляньте за домом, майном, бережіть батьків. Зупиняться проєкти на початку листопада, ви можете попрощатися з другом. Але прийдуть перспективи у творчості, коханні, справах дітей та ділових починаннях. Зміни місця проживання, роботи, житла відкриють зиму, а нові успішні проєкти із друзями завершать рік.

You cannot copy content of this page