Цей день — час творити магію: Точний гороскопи на 4 серпня для всіх знаків Зодіаку

Овен

Що стосується зон комфорту, вони дозволяють почуватися в безпеці, але вони також обмежують ваше зростання. Щось підказує, що ви готові розвиватися, надихати та претендувати на своє місце у центрі уваги.

Телець

Якщо ви почуваєтеся особливо чутливим сьогодні, нічого страшного. Це може виражатися різними способами, підвищеною емоційною вразливістю або нездужанням. З іншого боку, трохи зазнавши негараздів, ви можете відкрити для себе нове у звичному світі. Розслабтеся, випийте ромашковий чай і приготуйтеся дивуватися.

Близнюки

Не всі знаходять приналежність там, звідки вони родом. Це нормально. Важливо пам’ятати, що ви не самотні, а роль наставника може взяти на себе навіть близький друг. Настав час відкрити своє серце та свій розум новим зв’язкам.

Рак

Сьогодні ви почуваєтеся надчутливими. Вас може зачепити навіть випадкова фраза від незнайомого перехожого і так буває. Уникати незрозумілого середовища або людей у цей день може бути не такою вже поганою ідеєю.

Однак, продираючись крізь шипи, ви можете знайти справжню мету.

Лев

У вас є шанс розширити свою мережу контактів та коло спілкування. Якщо ви сумніваєтеся, покажіть справжнього себе. Є й зворотний бік. Ви можете опинитися в колі людей, які лише марно мелять язиками. Бійтеся чуток та брехні, а також зради.

Діва

Настав час змінити своє життя, влаштувати невелику революцію. Настав час налаштуватися на свій справжній шлях та мету. Не бійтеся усунути все, що стоїть на шляху твого зростання. Не бійтеся рухатися в іншому напрямку, навіть якщо спочатку це здається незручним.

Терези

Залишайтеся відкритими, навіть якщо це здається брудним, коли довкола панує хаос, коли ваше хибне почуття безпеки зруйноване і навіть коли вам здається, що все руйнується навколо вас, як картковий будиночок. Сьогодні вам доведеться затримати дихання і пірнути так глибоко, як тільки можливо, відчути всі емоції та випробувати людський досвід у всій його красі.

Скорпіон

Бувають дні, коли ви відчуваєте подяку за цей любовний зв’язок і за все, що вона приносить у ваше життя. А потім бувають дні, коли все це здається обтяжливим. Зробіть себе вразливим, піддайтеся – і ви виграєте. Ще цей день вдалий для вивчення чогось нового.

Стрілець

Колесо постійно обертається. Іноді життя пропонує нам солодкі плоди нашої праці, інколи ж змушує випити чашу полину. Пам’ятайте, що все, що зустрічається на вашому шляху, є найціннішим досвідом, який потрібно везти з собою по життю, як багаж.

Козеріг

Хто сказав, що ви не можете отримати те, чого хочете? Ви можете самі обирати свою реальність, отримуючи за це цінні призи. Подумайте перед тим, як зробите вибір, і не поспішайте приймати нагальні рішення.

Водолій

Хороший спосіб піднятися над тлінним світом — сприймати кожну людину як вияв Всесвіту. Цей день — час народження нових ідей і час творити чаклунство у співпраці з таємничими силами. У вас може не бути коштів або ресурсів, необхідних для здійснення вашого натхнення, але ви можете створити ідею, а втілити її пізніше.

Риби

Бувають часи, коли ми повинні просто робити, просто працювати, просто викладатися щосили. Ви знаходитесь у точці, коли вас просять натиснути кнопку паузи та поповнити свої резерви для підготовки до наступного циклу.

You cannot copy content of this page