Життєві історії
Цей парубок заявляє, що він мій син і дуже хоче зі мною спілкуватись. А я і не згадаю, як його матір звати. Це було двадцять років тому, тривало не довго і я уже був одруженим

Мені 46 років. Я одружений і виховую доньку-школярку. Минулого тижня мені подзвонив якийсь незнайомий молодий чоловік. Він стверджує, що доводиться мені сином. Після почутого я вирішив зустрітися з ним і поговорити. Зазначу, що цей незнайомець заявляє, що він син від жінки, з якою у мене був нетривалий роман 20 років тому. І його мати часто розповідає про мене, про наше випадкове знайомство в поїзді. Цей хлопець захотів познайомитися зі мною, і ось він тут. Зізнаюся, чесно, що я забув про цю історію. І не згадував всі ці роки.

У той час, я був уже одружений, але дітей у мене ще не було. Мені потрібно було поїхати до рідних в село під час своєї літньої відпустки. По дорозі я познайомився з веселою, білявою дівчиною. Вона теж їхала в тому ж напрямку, що і я. Навіть не пам’ятаю, як так вийшло, що ми стали близькі. Ми зустрілися ще кілька разів з нею під час моєї відпустки. Усе! Ми навіть не попрощалися. Тоді я, звичайно, не подумав, чим може закінчитися випадковий зв’язок. Я повернувся додому, і більше ми з нею не зустрічалися.

Моя дружина дуже сильна і владна жінка. Якщо вона дізнається про мою зраду двадцятирічної давності, то думаю, що не пробачить мені. А якщо вона подасть на розлучення? Мені не подобається цей варіант, тому що я хочу жити зі своєю сім’єю. Тим більше, я обожнюю свою дочку. І вона мене любить. Моя дружина має дуже складний характер, але, незважаючи на це, я звик до неї, і у мене не було в планах розлучатися.

А що мені робити зі своїм позашлюбним сином, він для мене чужа людина? А якщо цей хлопець не каже правду? Але для чого йому це потрібно? Я навіть не бачив, як він ріс, не знаю, який у нього характер. Я думаю, що мені складно буде знайти з ним спільну мову. А де докази, що він мені рідний син? Що я йому можу дати? Зарплата у мене невелика. Квартиру йому купити я теж не зможу. Думаю, що дочка не захоче з ним спілкуватися. Але у неї прекрасний характер, і може, я помиляюся?

А може батькам своїм розповісти цю історію. До речі, він схожий на мене в юності. Мої мати і батько, мабуть, будуть раді знайомству з онуком. Я думаю, якщо моя дружина його побачить, вона відразу зрозуміє, що хлопець говорить правду. І що тоді буде? Навіщо так званий син мене знайшов? І що мені тепер робити з цим всім щастям?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page