Рецепти
Ці сирники готуються без олії. Вони ну дуже смачні. Діти щоразу просять готувати лише за цим рецептом!

Ці сирники готуються без олії. Вони ну дуже смачні. Діти щоразу просять готувати лише за цим рецептом!

Сирники не обов’язково смажити: я готую без олії в духовці, та ще з кремовою начинкою та абрикосами. На мій погляд, ідеальний літній сніданок!

Для приготування вам знадобиться:

Сир: 600 г

Яйця: 1 шт

Цукор: 80 г

Мак: 40 г

Ванілін

Борошно: 120 г (+/-)

Начинка:

Цукор: 50 г

Ванілін

Абрикоси: 8 шт

Готуємо так:

Сир у мене зернистий тому пробила його блендером. Найкраще взяти сухий сир або віджати через марлю. Потім додамо цукор, сіль, мак, ванілін, перемішаємо.

Потім додаємо яйце, перемішуємо. Всипаємо борошно, але не все відразу, тому що сир у всіх різної вологості і борошна може піти різна кількість, головне не кладіть багато, тому що сирники вийдуть сильно борошняними, та й по смаку будуть уже не сирниками. Маса повинна вийти дуже липкою, але густою.

Робочу поверхню присипаємо борошном викладаємо масу і формуємо джгут, який потрібно розділити на 16 шматочків. Намагайтеся не втручати багато борошна в сирну масу.

З кожного шматочка спочатку потрібно зробити заготовки у формі шайб і розкласти на деку на відстані один від одного.

У заготовках потрібно зробити поглиблення, як у ватрушках, пальцями чи склянкою. Поглиблення заповнюємо кремом, приготувати його просто: сметану потрібно змішати із цукром.

Поверх сметанного крему кладу половинку абрикоса. Але і без нього смачно виходить. Готуємо в заздалегідь розігрітій до 180 градусів духовці 25-30 хв.

Смачного, друзі!

Фото взяте з вільних джерел

You cannot copy content of this page