Цікавий гороскоп: хто найкращий чоловік за знаком зодіаку?

12-е місце: Стрілець

З чоловіком-Стрільцем можна йти в гори та в розвідку — він цілком надійний. Але заміж краще не поспішати. По-перше, Стрільцю потрібен розмах: сьогодні полетіти до Європи на виставку, завтра засісти за твір сценарію, післязавтра втрутитися у світову політику. А всі ці пелюшки та сімейні вечері зв’язують його по руках та ногах, не дають проявитися. А по-друге, у шлюбі Стрілець елементарно нещасливий, тому схильний псувати нерви навіть своїй коханій жінці.

11-е місце: Водолій

Якщо вам потрібні гроші та дорогі подарунки, то Водолій вам підходить для сімейного життя. Він тягне все в будинок і обсипатиме вас діамантами. А от якщо вам потрібна турбота, увага, компліменти, прибиті вдома полички, то краще з цим чоловіком не зв’язуватися. Усі його думки забиті кар’єрою та великими цілями, йому не до вас. А в рідкісні моменти відпочинку він пропадатиме з друзями або на тусовках. А значить йому знову ж таки буде не до вас.

10-е місце: Лев

Лев – це чоловік, який любить надто сильно. Сімейне життя з ним складається наполовину зі скандалів та образ. Правда, якщо вас все ж таки попало зв’язатися із Левом, своїми ногами ви від нього не втечете, навіть якщо втомитеся від сварок. Він власник, вас не відпустить. Ну і у вас уже залежність від його пристрасного кохання та бурхливих сварок.

9-е місце: Телець

Він міг би вважатися добрим чоловіком, тому що вкрай відданий сім’ї і віддає всі свої сили тим, кого любить. Але Телець дуже ревнивий: він перестане з вами розмовляти на тиждень, якщо раптом ви непробачно довго затримали погляд на чоловічому манекені у спідній білизні. І це не єдиний недолік. Телець вкрай упертий, тому робитиме не так, як ви домовилися, а так, як він вважає за правильне. Причому про його незгоду ви ніколи не дізнаєтеся заздалегідь, цей чоловік до всього досить прихований і не любить відвертих розмов.

8-е місце: Овен

З Овном весело і легко, але рівно доти, доки він не вважає вас своєю власністю. А ось з моменту, як ви станете офіційною дружиною, ваше життя різко зміниться. Ви лягатимете спати, коли захоче Овен. Будете їсти тільки ті страви, які він вважає смачними чи здоровими. Будете носити тільки той одяг, який він схвалив у магазині. Це ж він про ваше благо дбає! І жодної подяки!

7-е місце: Діва

У Діви погано з романтикою. І це ще можна було б якось перетерпіти, якби не скупість цього знаку зодіаку. Чоловік-Діва вважає кожен спалений кіловат та вилитий кубометр води. Навіть будучи мільйонером, він готовий їздити на старих машинах і відпочивати виключно на дачі. Ще одна його негативна риса – підозрілість. Поруч із ним вам все життя доведеться слухати історії про те, що його начальник працює не чесно, сусідка змітає сміття під ваші двері, а ви потай їсте ночами.

6-е місце: Козеріг

Якщо ваш мозок не одурманений історіями подруг про ідеальних чоловіків, то вас влаштує життя з Козерогом. Він докладе всіх зусиль, щоб ви були задоволені відносинами. А ще він талановитий слухач і втілення голосу розуму, що робить його не лише добрим чоловіком, а й найкращим другом. Щоб ви не раділи, ніби вам попалася така золота людина, варто згадати, що Козеріг вкрай закритий емоційно і страшенно незговірливий.

5-е місце: Риби

Це подарунок долі: інтуїтивний, емоційний, чуттєвий чоловік. З ним можна сміливо йти на шопінг: він із задоволенням візьме участь у виборі однієї білої футболки із десяти подібних. На нього можна залишати дітей. І він же згодом готуватиме краще, ніж ви. Хоча чоловік-Риби закохується до божевілля та стану залежності, йому вдається не тиснути на вас і не вимагати до себе постійної уваги. Мабуть, умовний мінус — це дивакуватість. Він іноді поводиться так, що викликає у вас подив.

4-е місце: Близнюки

Навряд чи ви очікуєте від людини, яка любить бути в центрі уваги, що вона здатна стати чудовим чоловіком. Адже це правда: чоловік-Близнюки готовий цілодобово вас розважати, влаштовувати вам сюрпризи, вирішувати за вас проблеми, задовольняти всі ваші капризи та забаганки. Правда, варто враховувати, що хороша пара з ним складеться тільки в тому випадку, якщо ви станете його музою або компенсуєте його емоційність або зможете впорядкувати його внутрішній хаос.

3-е місце: Скорпіон

Звичайно, у цього хлопця купа недоліків: він цинічний, похмурий, ревнивий. Що він взагалі робить на третьому місці у нашому рейтингу? Ну, має багато плюсів. Він із останніх лицарів, готових вірою та правдою служити своїй Дамі. Він завжди буде вашим найзатятішим шанувальником і захисником. Він покусає будь-кого, хто посміє криво на вас подивитися або погано про вас відгукнеться. А ще він готовий робити всю неприємну роботу і віддавати вам усе найкраще, що має. Загалом, заради кохання Скорпіон готовий бути іншою людиною, ніж вона є за природою.

2-е місце: Терези

Це ваша опора та ваша фортеця. Хоча у Терезів достатньо своїх планів і бажань, він готовий пожертвувати ними заради ваших прагнень. Мабуть, немає іншого такого чоловіка, як Терези, який настільки віритиме у вас і підтримуватиме на кожному кроці. В його очах ви прекрасніші, розумніші та талановитіші, ніж бачите себе самі. І його захоплення стане вашим натхненням та джерелом сил. Його любов до вас ніколи не пройде (навіть якщо раптом ви розлучитеся). І це однозначно найкращий батько зі всіх знаків зодіаку.

1-е місце: Рак

Проблема з Раком лише одна: його важко отримати. Він знає, що належить до гіпервідповідальних і дуже дбайливих людей, тому боїться тягаря сімейного життя. Але якщо вам вдасться дивом одружити його на собі, то вважайте, що ви зірвали джекпот. Рак встигає всюди: добре заробляє, створює вдома затишок, любить дітей, дружить із вашими батьками, подругами тонко вас розуміє.

You cannot copy content of this page