Цікавий і драйвовий тиждень чекає знаків, гороскоп з 30 січня по 5 лютого

Овен

Від тебе вимагатимуть виконання своїх прямих зобов’язань, тож постарайся на славу. Від переїзду чи змін у житті краще зараз утриматись. При можливості допомогти нужденним обов’язково допопожи.

Телець

На запрошення на світський захід варто відгукнутися. У тебе буде багато емоцій. Фізична активність поки що небажана. Ти впораєшся зі складним завданням за рахунок своєї проникливості.

Близнюки

Присвятіть себе бумагам, розгребіть всі платіжки і листи, які назбиралися місяцями, наведіть там лад. Якщо вас запросять на святкування, на ваш розсуд але бажано відмовитися. Ваша проникливість допоможе вирішити складне завдання. Беріться за нескладні справи.

Рак

У подорожі тобі не вдасться знайти те, що ти шукаєш. Не тримай вдома поламані речі, оскільки вони несприятливо впливають на ауру. Намагайся не занурюватись у кілька сфер відразу.

Лев

Обов’язково виявіть стійкість і не приєднуйтеся до думки натовпу. Не оглядайтесь на минуле, навіть якщо воно нав’язливо стукатиметься у життя.

Діва

Цими днями можна буде легко вирішити складні завдання. На тебе чекають важливі новини. Ти не знайдеш у дорозі те, що хотілося. Початий ремонт займе більше часу, ніж планувалося. Спробуй автоматизувати частину своєї роботи.

Терези

Найближчими днями тобі буде простіше позбутися шкідливих звичок. Твої старі помилки позначаться на поточному житті. Поки що краще не переїжджати і не змінювати місце роботи. Взагалі, що планувалося вирішити цього тижня все вдасться.

Скорпіон

Робота з документами може вийти на перший план на кілька днів. Не відвертайся від нових знань, вони тобі стануть у пригоді. Більше часу потрібно проводити на свіжому повітрі.

Стрілець

І на вашій вулиці буде свято. Відремонтуй все, що можна відремонтувати і позбався того, що відновити неможливо. Великі шанси на незаплановану подорож. Щоб покращити настрій, слід здійснити велике прибирання.

Козеріг

Весь тиждень – гарний час для прийому гостей. Ти зможеш зав’язати корисні знайомства. Але потрібно не забувати про роботу, яку теж виконувати вчасно, і про сім’ю, яка потребує уваги.

Водолій

Ти досягнеш тріумфу на духовному шляху. Уникай давати обіцянки, які не хочеш виконувати. На даний момент краще не вдаватися до юридичних послуг. У тобі прокинеться художник, і ти різко заплануєш ремонт.

Риби

Логіка стане твоїм головним союзником у важливих завданнях. Небесні світила радять не братися за самокритику. Вияви обережність при поводженні з різними пристроями. Тиждень завалить тебе рутиною.

You cannot copy content of this page