Цього тижня 3-9 квітня ми турбуватимемося про свою другу половинку

Цього тижня 3-9 квітня ми турбуватимемося про свою другу половинку

Овен
Потреба залишатися лідером може виявитися яскравішою у середу та четвер, вносячи у спілкування з коханою людиною дисгармонію. У ці дні важливо боротися із запальністю.

Телець
Цього тижня закоханим Тельцям варто активніше користуватися своїми перевагами, яких буде не так уже й мало. До їхньої привабливості та оригінальності може додатись товариськість та вміння добре висловлювати свої думки. Їм варто виявити більше чуйності по відношенню до свого партнера у суботу.

Близнюки
Цього тижня зірки радять Близнюкам причаїтися і не афішувати свої романтичні симпатії без вагомих причин. Також не час наголошувати на своїй чарівності — краще потай попрацювати над тим, що заважає йому виявлятися. Не варто шукати ідеальний день для побачення, будь-якої миті можливі перешкоди.

Рак
Цього тижня Ракам не варто виявляти зайву заповзятливість у справах серцевих у середу та четвер, оскільки вони можуть втратити самовладання. Найбільш гармонійними днями стануть п’ятниця та субота: у цей час сила пристрастей прямує у відповідне русло і часто вдало поєднується із самоконтролем.

Лев
Цього тижня закоханим Левам доведеться стикатися з перешкодами або з неідеальними умовами, що може дуже засмучувати їх. Особливо неприємним може стати розчарування ввечері у неділю. Але з ходом небесного годинника не посперечаєшся, зірки радять не форсувати стосунки і не починати його з нуля.

Діва
Цього тижня у закоханих Дів з’явиться трохи більше впевненості, обставини почнуть складатися для них гармонійніше. Їм варто користуватися можливостями, які нададуть понеділок та вівторок. Краще не планувати романтичну зустріч чи важливий крок на неділю.

Терези
Цього тижня Терези отримують у коханні додатковий досвід або проходять заключні уроки, які допомагають оновити погляд на особисте життя. Зірки нагадують, що це не найкращий період для початку романтичного зв’язку з нуля. Варто врахувати ризик зухвалої поведінки партнера у середу та четвер.

Скорпіон
Цього тижня Скорпіони не мають іншого вибору, окрім як підлаштовуватися під смаки чи настрої свого партнера. Найкращий момент для побачення — інтервал з вечора п’ятниці до ранку неділі: будь-яка розмова чи зустріч пройдуть гармонійно, якщо Скорпіони погодяться «грати другу скрипку».

Стрілець
Обставини цього тижня не надто вдалі для закоханих Стрільців. Перешкоджати приємному спілкуванню чи створенню романтичного антуражу можуть життєві дрібниці, але можливі й глибокі розбіжності, наприклад, світоглядні. Не варто планувати побачення чи важливий крок на недільний вечір.

Козеріг
Цього тижня Козерогам не варто відкладати особисте життя «на потім», інакше вони ризикують упустити у цій сфері унікальний шанс і будуть приречені чекати на наступний сприятливий поворот подій. Але їм краще не будувати планів на середу, четвер та неділю чи не покладати на ці дні великі надії.

Водолій
Закоханим Водоліям цей тиждень обіцяє багато хвилювань і мало гармонії. Але період може стати щасливим не за формою, а за змістом, якщо відбувається перехід до нової позитивної фази роману та незручності викликані необхідністю адаптуватися до несподіваних змін. Нових романів поки що краще не починати.

Риби
Цього тижня в любовному житті риб є той чи інший оригінальний плюс, який часто переважує для них суму мінусів. Якщо вони щось задумали, їм краще це зробити зараз. Підходящий період для спонтанного чи заздалегідь спланованого кроку – інтервал із вечора п’ятниці по вечір суботи.

You cannot copy content of this page