Шоу-бизнес
«Цього вечора я займалася спортом, танцювала»: Євгенія Власова вперше розповіла як наприкінці листопада потрапила до рeaнімaції

Українська співачка Євгенія Власова, яка наприкінці листопада потрапила до рeaнiмaцiї, вперше після опeрaцiї прокоментувала цю подію.

Так, артиста вийшла до прямого ефіру у Instagram, під час якого розповіла шанувальникам, як наразі почувається та що з нею сталося, пише «ТСН«.

За словами Власової, зараз все більш менш нормально. Про те, що відбувається у її житті, артистка говорить, що це певні уроки, які вона має засвоїти.

«Як я почуваюся? Як людина, яка завжди командувала своїм життям, а тепер розуміє, що хтось командує моїм життям. Я гадала, що вести здоровий спосіб життя, пити воду, не курити, гуляти, не спілкуватися з поганими людьми… Я думала, цього достатньо, щоб уникнути якихось моментів у житті, очистити своє поле. Я вважала, цього достатньо. Ці події, я впевнена, не просто так відбуваються», — сказала Євгенія.

Зірка пригадала, що у той день, коли потрапила до рeaнiмацiї, вона займалася спортом, потім танцювала, а ближче до вечора їй стало зле.

«Цього вечора я займалася спортом, хоча мені було зле. Потім танцювала і ввечері я вже опинилася на опeрaцiйному столі. Це дуже неочікувано. Це вдруге у житті, коли я була готова рванути до професії. Вперше було, коли я розлучилася. Перебісилася. Це 8 років тому було. І от зараз, коли, здавалося, відпочила від своїх моментів, зібралася на сцену і знову якесь випробовування», — поділилася Власова.

Також на думку виконавиці, вона сама у своє життя накликала нещастя.

«Я впевнена, що людина налаштовує себе на певний енергетичний ритм. Можливо, я сама привернула це в своє життя. Я люблю сама брати відповідальність за своє життя, хтось сказав би, що бог покaрaв, або зурочили. Вважаю, якщо це сталося, то мало бути так. Це не лише моє випробовування, але і для тих, хто мене любить», — розговорилася артистка.

Нагадаємо, що українська співачка Євгенія Власова, яка після важкої опeрaцiї вісім років тому, пов’язаної з oнкoлoгічнoю хвoрoбoю, надовго зникла з великої сцени, наприкінці листопада знову опинилася в лiкaрнi. Тоді їй зробили чотири oпeрaцiї. Власова знову опинилася в лiкaрнi через наслідки хiрургiчнoгo втручання і хiмiотeрaпiї.

facebook