Цунамі випробувань з 15 березня на декілька знаків зодіаку

Кожна з планет має свою особливу енергію і набір якостей. З’єднуючись, вони доповнюють одна одну і вступають у певну взаємодію. Коли йдеться про поєднання сприятливих планет, таких як Венера та Юпітер, то позитивний ефект збільшується. Але коли зустрічаються планети-шкідники, в даному випадку Марс і Сатурн, то добра від такого злиття чекати не доводиться.

15 березня Сатурн з’єднається з Марсом, і до 23 квітня вони будуть у знаку Водолія. Негативний пік такої зустрічі припаде на період з 9 до 12 квітня, оскільки в ці дні вони максимально наблизяться один до одного.

З’єднання Марса та Сатурна називають йогою боротьби. Марс відповідає за фізичну силу, суперництво, боротьбу та непримиренність, а Сатурн уособлює труднощі та перешкоди, обмеження, випробування, негаразди та негативну карму. Тому їх взаємодія породжує невдоволення, протистояння, загострення непорозумінь. Не обов’язково ставати учасником боротьби. Опір і незгода може виявитися у побутових питаннях або позначитися на психоемоційному стані.

Найбільше ризикують опинитися в конфліктній ситуації висхідні Овни, Раки, Леви та Водолії. З іншого боку, якщо представникам цих знаків треба відстояти свої права, виграти суперечку, перемогти ворогів, то цей період — один із найкращих. Але приготуйтеся до несподіваних поворотів подій та неминучих втрат.

Стрільцям, Козерогам і Рибам слід бути морально готовими до фінансових втрат і потрясінь, що стосуються грошей або впливають на матеріальний добробут.

Для висхідних Тельців, Близнюків і Терезів небезпеку становлять конфлікти всередині сім’ї, з дітьми чи батьками. Не торкайтеся обговорення питань, у яких ваші погляди не співпадають. Відкладіть важливі домовленості на більш сприятливий час.

Дівам треба бути дуже уважними до свого здоров’я, не ігнорувати погане самопочуття, вчасно вживати заходів. Рекомендується у цей період уникати стресових ситуацій.

Скорпіони боротимуться на роботі. Ви станете учасником конфлікту з колегами або начальством, відстоюватимете за свої права і виявлятимете незгоду з обов’язками, що покладаються.

Насамкінець маленький комплімент від Марса із Сатурном. Як відомо, навіть у похмурій і складній ситуації знайдеться свій, нехай невеликий, але плюс.

Чому сприяє період з 15 березня по 23 квітня:

Конкуренції та змаганням;

Прояву відповідальності та працездатності;

Перемоги над недоброзичливцями;

Спорту, особливо важким видам, бойовим мистецтвам та будь-яким силовим навантаженням;

Ремонт або будівництво будинку.

Використовуйте цей час на благо, бережіть себе та своїх близьких!

You cannot copy content of this page