Тяжкий період Молодого місяця: знаки зодіаку, які ризикують потрапити в неприємності 15 та 16 вересня

Одразу кілька представників зодіакального кола потрапили в немилість до нічного світила. Що треба робити, щоб без втрат подолати тяжкий період.

У середині місяця люди зазнають трансформацій. Спочатку розворот Меркурія вибиває із зони комфорту, а потім Молодий місяць, заручившись підтримкою відразу шести ретроградних планет, відчуває на міцність представників зодіакального кола.

Нічне світило 15 вересня народжується у сузір’ї Діви. З одного боку, це стабільний знак, який не любить сюрпризів, з іншого — неправильний рух кількох небесних тіл забарвлює енергію Місяця у темні тони.

Молодий місяць змусить зазирнути в минуле і заново пережити жах помилок, які призвели до провалу. Просто так відпустити неприємні моменти не вийде, адже на Місяць впливає ретроградний Нептун, який спотворює реальність. Ви відчуваєте, начебто занурюєтеся в жахливий сон.

Незважаючи на те, що Меркурій перестає бути ретроградним, багато процесів 15 та 16 вересня зайдуть у глухий кут. Переговори не принесуть належного результату, а фінанси намагатимуться втекти до чужої кишені.

Найголовніше у цей непростий час не поспішати. Не бійтеся бути в незнанні, довіртеся долі, інакше ризикуєте зробити лише гірше. Можливо, у цьому хаосі до вас прийдуть ідеї, які пізніше благотворно позначаться на вашому фінансовому стані.

Молодий місяць у середині вересня боляче вдарить по двох представниках зодіакального кола, їм найважче буде впоратися з проблемами, які зваляться на їхню голову.

Близнюки

Уран — ще одна планета, яка негативно впливатиме на нічне світило, а вона керує Близнюками. Представники цього знака відчують, хоч би як це пафосно звучало, хиткість буття. Близнюки раптом зрозуміють, що їхні старання марні.

Ці думки будуть викликані активністю конкурентів на роботі та холодністю другої половинки. Представникам даного знаку треба зберігати спокій і всіма силами гнати від себе негативні думки, інакше люди цього знаку підуть у глибоку депресію. Перейдіть, постарайтеся прогулятися або відволіктися від спірної ситуації якимось іншим способом.

Козеріг

Нептун, який вплине на Молодик, керує Козерогом. Отже, людям цього знака треба 15 і 16 вересня припинити слухати свою інтуїцію. Цими днями внутрішній голос повстане проти вас. Інтуїція спровокує одразу кілька проблемних ситуацій, вирішити які не вийде до 30 вересня.

Козерогам потрібно питати поради у досвідченіших людей, не вступати в конфлікти і не планувати на ці дати нічого важливого. Краще час провести із рідними, провідайте батьків, або ж зустріньтеся із хорошими друзями, які вас завжди підтримують.

You cannot copy content of this page