Тиждень буде складним через Венеру в Овні: як привернути удачу, щастя та гроші та чого в жодному випадку не можна робити

Усім нам хочеться жити щасливо та легко, але не завжди це виходить робити. Нумерологічний гороскоп допоможе вам знайти спосіб прикрасити своє життя позитивом і вирішити всі проблеми, що нависли.

Згідно з прогнозами, цей тиждень буде складним через Венеру в Овні. Числа, як завжди, будуть на нашій стороні, але важливо розуміти характер їхнього впливу, щоб знайти для себе найкращу стратегію у вирішенні проблем та подоланні перешкод.

Для початку потрібно дізнатися, скільки буде коштувати вище за інших у цей непростий період. Для цього необхідно скласти всі дати та додати до них 2-порядковий номер лютого. Отримуємо:

(20+21+22+23+24+25+26)+2=163. 1+6+3=10. 1+0=1.

Виходить, що світом керуватиме Одиниця. Це означає, що всім нам потрібно буде прагнути гармонії у відносинах з оточуючими. Це число має легку енергетику, тому навіть найважчий період число 1 може зробити приємним і передбачуваним.

Одиниця любить, коли люди йдуть назустріч один одному та вирішують проблеми колективно. Це число обожнює демократію, рівність та дружбу.

Якщо у вас є вороги та недоброзичливці. Постарайтеся цього тижня з ними примиритися. Швидше за все, у вас це вдасться зробити краще і швидше, ніж будь-коли.

Настав період, коли доброта і доброзичливість стануть головною відправною точкою у світле майбутнє. Будьте лояльними до тих, хто слабший за вас ментально. Залишайтеся добрими та чуйними.

Намагайтеся не перевтомлюватися. Одиниця допомагає відпочивати, розслаблятися. Це гарний час для перегляду фільмів, читання книг, взаємодії із родичами. Такий відпочинок піде на користь усім, хто дуже втомиться і потребуватиме підтримки.

У ці сім днів не можна впадати в крайнощі. Дотримуйтесь у всьому золотої середини. Одиниця втрачає силу, коли ми не можемо утихомирити свій характер. Тому не впадайте у крайність. Якщо відчуваєте, що ось-ось зірветесь на людину, краще припинити спілкування та усамітнитися.

Залиште важку роботу на інший, більш продуктивний час. Замість складних завдань краще братися за щось простіше. За бажання цей тиждень взагалі можна зробити відпусткою, якщо така можливість і бажання у вас є.

Боротьба за справедливість і з’ясування стосунків несприятливо позначаться на вашому самопочутті та долі. Будьте розважливі і тверезо оцінюйте ситуацію, перш ніж комусь дорікати.

Тиждень відмінно підходить для всього, що пов’язано з очищенням, чи то прибирання вдома, чи очищення духовного типу. Корисними будуть духовні практики, читання молитов, відвідування церкви, синагоги чи мечеті.

У період з 20 по 26 число важливо також правильно тлумачити сни, оскільки вони можуть нести в собі дуже важливу інформацію. Багато людей будуть бачити віщі сновидіння, які допоможуть їм дізнатися про майбутнє і пояснити минуле.

Для спілкування період дуже сприятливий. Сваритися не можна — спілкування має бути мирним та спокійним. Також це один із найвдаліших періодів для одруження.

Це не вдалий тиждень для кар’єристів. Надмірна напористість і агресія не заохочуються. Краще зайнятися чимось спокійним. Можна навести порядок у своєму робочому місці. Також, наприклад, слід займатися дрібними справами.

У ці сім днів можна вирішувати фінансові питання і здійснювати покупки, але операції з більшими сумами краще відкласти.

З 20 по 26 лютого людям буде властива мрійливість. Ми можемо почати витати у хмарах, тому всім нам показано спокійну, несуєтну роботу. Рекомендується деякий час приділити мистецтву – сходити до театру, почитати книгу, послухати музику.

You cannot copy content of this page