Тижневий астрологічний прогноз на 10-16 квітня

ОВЕН

Цього тижня вас будуть цікавити подорожі, навчання, глобальні проблеми. Ви можете запланувати певну подію у своєму житті, важливу поїздку, стажування тощо.

Очікується збагачувальна подія, знаменне знайомство. Загалом, у вас буде добре, якщо ви будете уникати конфліктів і вникати під час роботи в документи, дані, інформацію.

Не будь претензійним, не бюрократичним. Для бажаної діяльності може скластися компанія однодумців.

ТЕЛЕЦЬ

На початку тижня ви будете творчі, проникливі та оптимістичні. З іншого боку, доведеться терміново вирішувати нагальну фінансову проблему, оплачувати навчання, поїздку тощо.

Загалом, буде важко подолати спокусу витратитися навіть на непотрібні речі.

Корисно планувати необхідні нововведення, підвищення кваліфікації. Можливо, вам доведеться спілкуватися з впливовими особами, брати участь в дискусіях.

Не виключено, що через несподівані звістки вам доведеться раптово відправитися в дорогу. В кінці тижня добре відвідати значущу подію.

БЛИЗНЮКИ

На початку тижня ви можете або зруйнувати старе партнерство, або просто відчути освіжаюче відновлення.

Намагайтеся спілкуватися доброзичливо, будьте уважні. Замість докорів даруйте любов і підтримку.

Мабуть, камінь від серця відкотиться, якщо нарешті вирішаться питання боргів, страхування, податків, декларування доходів, бізнесу чи конфлікту інтересів.

Судячи з усього, ви отримаєте реальну підтримку від однодумців. Наприкінці тижня можна отримати знання з-за кордону, поїхати у подорож тощо. Мабуть, на любовному фронті прийде холод.

РАК

На початку тижня вийде досить успішно реалізувати задумане, запровадити нововведення в роботі. Не уникайте необхідних змін у способі життя. Можливо, вам доведеться більше потурбуватися про своє здоров’я, провести дослідження і скорегувати свій раціон.

У середині тижня вам не вистачатиме внутрішнього спокою. Особливо вас виведуть з рівноваги конкуренти, опоненти.

В кінці тижня можливі неконтрольовані витрати. Вам захочеться вийти з дому або уникнути домашніх обов’язків.

ЛЕВ

На початку тижня вашу активність піднімуть отримані новини, творче натхнення. Людина, яка вам подобається, може викликати романтичні надії.

Можна на повну залучитися до справ, розважальних шоу. Якщо вам не бракує компетентності, здібностей, популярності та визнання – воно вже на порозі. Однак таємні вороги, інтригани будуть люто кусати вас за ноги, тому не втрачайте пильності.

У робочих питаннях корисно поєднувати свої думки та інтереси з діловими партнерами та опонентами. У вихідні ви будете цікавитися недорогими товарами і шукати їх.

ДІВА

На початку тижня добре створити вдома зовнішній затишок, комфорт і забезпечити внутрішню рівновагу, гармонію у стосунках, більше зайнятися дітьми.

Можливо, з’явиться можливість виступити перед аудиторією, зав’язати цікаві знайомства, представити бізнес чи творчий проект. Судячи з усього, буде така активність, що до вихідних не встигнеш усе.

У цьому випадку він буде напівробочим. Своєю зайнятістю ви можете порушити плани близької людини. Намагайтеся не розчаровувати тих, хто вам довіряє. Потрібно лише знайти те, що підніме настрій.

ТЕРЕЗИ

На початку тижня вас чекають зустрічі з близькими людьми, родичами або отримання приємного листа чи запрошення. Результати не повинні розчарувати, якщо ви приділяєте багато часу інтенсивному навчанню та накопиченню знань.

Після свят на роботі може знадобитися більше порядку та дисципліни. Можливо, вам доведеться щось відремонтувати вдома.

Бережіть свій дім і родину в безпеці. З наближенням вихідних почастішають контакти з впливовими людьми та іноземцями. Мабуть, набуті знання та знання іноземних мов будуть дуже корисними.

СКОРПІОН

На початку тижня вам захочеться земних задоволень і комфорту. Ви будете в настрої витрачати гроші на їжу, зовнішній вигляд тощо. Досить сприятливо вирішувати справи, пов’язані з бізнесом і нерухомістю.

Має бути можливість узгодити якийсь проект, замовлення, інформацію. Будьте обережні в дорозі та за кордоном, якщо вас немає.

Якщо ви збираєтеся давати інтерв’ю, коментувати, публікувати, повчати інших людей, то відчувайте відповідальність за свої слова і не навіюйте свою точку зору занадто грубо. На вихідних займіться тим, що вам цікаво.

СТРІЛЕЦЬ

Цього тижня багато залежатиме від вашого настрою та самовладання. Приділяйте якомога більше уваги родині, рідним, дітям. За допомогою родичів можна оновити оточення будинку чи ферми. Якщо ви шукаєте джерело доходу, зусилля, ймовірно, окупляться.

Очікуються нові шанувальники, відвідування цікавого заходу.

Будьте особливо обережні, якщо ви працюєте з фінансовими документами інших людей, оцінюєте їхні активи тощо. З наближенням вихідних буде багато спілкування, порад і допомоги. Надайте пріоритет сім’ї.

КОЗЕРІГ

На початку тижня ви ще не захочете приступати до роботи, вам захочеться відпочинку, домашнього затишку. Рано чи пізно після відпустки вам доведеться зайнятися своїми звичними справами. Очікування від інших більшого, ніж вони готові дати або зробити, може призвести до конфлікту.

Спроба нав’язати свою волю, демонстрація его чи зверхності сприятиме недружелюбності, можливо, навіть гніву серед співрозмовників. Шукайте більш привабливі способи досягнення мети.

ВОДОЛІЙ

На початку тижня ви будете охоче спілкуватися з друзями та знайомими. Мабуть, ви знайдете, чим зацікавити і здивувати один одного. Можливо, ви домовитеся про спільний проект. Однак братися за рутинні справи буде нелегко, адже думки будуть літати хмарами.

Мабуть, набагато успішнішими будуть ті заняття, які вимагають художнього або незвичайного натхнення, інтуїції, нового підходу.

РИБИ

Ви почуватиметеся добре на початку тижня, якщо зможете позитивно дивитися на оточуючих. Судячи з усього, ви будете в настрої шукати вигоди і процвітання. В результаті ви будете трохи маневрувати і маніпулювати.

Хороший колектив, однодумці стануть головним чинником хороших результатів у сфері бізнесу та професії. Однак несподівані проблеми можуть бути викликані дітьми.

You cannot copy content of this page