Тижневий гороскоп із 12 по 18 лютого: читайте прогноз для свого знака

Тижневий гороскоп із 12 по 18 лютого: читайте прогноз для свого знака

Овен (21 березня – 19 квітня)

Тиждень розпочнеться з апатії та небажання діяти для представників знаку Овен. Це викликано ослабленням позитивної енергії, а заступник Марс зробить їх менш бадьорими. Для підняття духу та енергії рекомендується зайнятися легкими фізичними вправами, харчуватися правильно та звернутися до тонізуючих зборів цілющих трав.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Для Тельців тиждень розпочнеться з виклику до дій. Незважаючи на ослаблення Венери та Марсу, астролог рекомендує зберігати активну позицію та не знижувати темп роботи. Це допоможе успішно долати перешкоди та використати нові можливості.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Представникам знаку Близнюки доведеться боротися зі спокусою піддатися імпульсивним діям.

Рекомендується уникати ризикованих фінансових операцій та приділити час спілкуванню з близькими.

Позитивні розмови можуть позитивно позначитися на настрої.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам важливо остерігатися емоційної нестабільності. Планети можуть ускладнити активну діяльність та вплинути на настрій. Рекомендується звернутися до релаксації та духовних практик. Пам’ятайте про свої цілі, рухайтеся до них поступово.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Левам важливо уникати конфліктів та суперечок на роботі. Не спілкуйтеся з тими, хто може вивести вас із рівноваги. Збереження спокою та поміркованості допоможе успішно займатися поточними справами та підтримувати гарний настрій.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам тиждень обіцяє доленосні рішення, які приведуть до успіху. Рекомендується провести час серед людей, що підтримують, а у вихідні налагодити активне спілкування і створити затишну атмосферу будинку.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Представникам знаку Терези важливо зберігати гармонію в собі. Імпульсивність може негативно позначитися на відносинах та роботі. Рекомендується контролювати емоції та активно розвиватися, встановлюючи чіткі цілі.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіонам рекомендується уникати імпульсних рішень та конфронтацій. Вплив Марса на цей знак може бути надмірно сильним. Тиждень підходить для самостійної роботи над проектами. Фізична та інтелектуальна активність будуть дещо обмежені.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільцям важливо зберегти свої амбіції та цілеспрямованість, незважаючи на всі старання Марса їх послабити. Рекомендується стримувати імпульсні дії і налаштуватися на поступовий рух до успіху. Все негативне, що ви дозволите у спілкуванні з людьми, повернеться проти вас, тому слідкуйте за словами.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козерогам слід спрямовувати енергію у творче русло, уникаючи проблем зі здоров’ям та настроєм. Винуваткою занепаду сил буде Венера, проте романтичний настрій допоможе виправити ситуацію. Рекомендується приділити увагу своїм близьким і робити їхнє життя кращим.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водоліям допомагає дружній Меркурій у боротьбі з труднощами. Рекомендується використовувати час для розвитку особистих стосунків та роботи з документами. Очікується фінансовий успіх, тому не пропустіть шансу виправити матеріальне становище.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби можуть розраховувати на підтримку планет, але з 16 лютого починається важкий період. Ослаблена Венера може підштовхувати до неправильних рішень. Рекомендується уникати обману та хитрощів, рухаючись до цілей чесно та поступово.

You cannot copy content of this page