Здоровье
У березні 2018 року магнітні бурі очікуються в такі дні

Магнітні бурі відбуваються, в середньому, 2-4 рази на місяць і можуть тривати від кількох годин до кількох днів. Вчені підрахували, що саме на «магнітні» дні припадає пік інфарктів і інсультів. Це пов’язано з тим, що під впливом магнітних хвиль кров стає густішою, процес кровообігу ускладнюється, що може привести до кисневого голодування і, як наслідок, до серцево-судинних захворювань.

У березні 2018 року магнітні бурі очікуються:

13, 16, 19, 21, 22, 28, 29 березня;

Вони триватимуть не більше трьох годин на добу, проте метеочутливим людям необхідно підготуватися до них завчасно.

У ці дні краще не планувати жодних важливих справ, що вимагають великої фізичної і розумової активності. Крім цього, необхідно уникати стресів, нервових перевантажень, великого скупчення людей .

На цей час краще відмовитися від вживання шкідливої ​​їжі і алкогольних напоїв. Виключити міцний чай і каву, віддаючи переваги заспокійливим трав’яним настоям. Підтримати сили і підвищити настрій допоможе ароматерапія з використанням ефірних масел лимона, апельсина, лаванди і т.д . Користь здоров’ю принесуть прогулянки на свіжому повітрі далеко від міського шуму і суєти.

Зверніть увагу на одяг: він повинен бути легким, зручним і натуральним. Синтетика і хутро створять додаткове навантаження для організму.

Читайте також :   Бажаєте купити все і навіть дружину? 6 країн де можна це зробити.

У ці дні необхідно ще уважніше стежити за своїм здоров’ям і при найменшому нездужанні прийняти необхідні ліки.

 

facebook