У чому сила місячного затемнення 5 травня 2023 року, як у цей день залучити кохання та гроші

Травень 2023 року багатий різними астрологічними подіями, здатними вплинути на життя людей. Однією з таких подій стане місячне затемнення 5 травня 2023 року, яке закриває перший цього року коридор затемнень.

Цього дня кожна людина може змінити своє життя, залучити в нього гроші та кохання. Що для цього потрібно зробити, читайте у нашому матеріалі.

Як місячне затемнення впливає на життя людей?

Місячне затемнення, яке має відбутися 5 травня 2023 року, буде не зовсім звичним. Воно є ланцюгом подій, що збігаються в часі: закриття коридору затемнень, повний місяць і дзеркальна дата 05.05.2023.

Крім того, що кожна з цих подій сама по собі має сильний енергетичний потенціал, всі разом вони створюють неймовірно потужну конфігурацію, здатну кардинально змінити життя кожної людини.

Причому ці зміни можуть відбуватися як зі знаком «плюс», так і зі знаком «мінус» — все залежить від того, які таємниці зберігає підсвідомість людини і наскільки сильна воля, щоб протистояти темній стороні своєї особистості.

Якщо світла сторона виявиться сильнішою, людина здатна не тільки запустити позитивні процеси у своєму житті, але й за допомогою спеціальних ритуалів залучити в нього добробут та удачу.

Що можна і що не можна робити під час місячного затемнення?

Місячне затемнення традиційно пов’язують із трансформацією та змінами в житті людей, тому до них треба бути готовими та налаштуватися на те, що цей день стане якимось кордоном, коли слід «закрити гештальт» і розпочати новий етап у житті.

Цього дня не рекомендується займатися якимись серйозними справами, розпочинати нові проекти, приймати важливі рішення, його слід провести на самоті та роздумах про сенс життя.

Це найкращий час для того, щоб провести роботу над помилками та усвідомити своє майбутнє призначення. Цього дня бажано пробачити всіх своїх ворогів та недоброзичливців, відпустити образи, а якщо ви перед кимось відчуваєте свою провину, вибачтеся.

День місячного затемнення, посилений повним місяцем, провокуватиме вас на конфлікти та сварки. Потрібно намагатися контролювати свої слова та емоції, щоб їх уникнути.

You cannot copy content of this page