У Дів розбігатимуться очі від можливостей, Ракам нагадають про себе старі гріхи, а для Овнів прийшла пора правити балом

Починається останній місяць весни. З погляду енергетики, він обіцяє бути досить сприятливим, але питання астрологічного спрямування потребує більш тонкого аналізу. Дізнаємося, що можна очікувати від цього місяця

ОВЕН. Овнам у травні буде дуже сильно щастити, але через ретро-Плутон початок місяця може бути дещо сумбурним і непередбачуваним. Це означає, що ризикувати першого тижня травня точно не варто. Щоб залишатися на коні, Овнам потрібно буде правильно відпочивати. Не можна загострювати надто багато уваги на негативі та поганих подіях. Також астрологи переконливо не рекомендують у перші кілька тижнів змінювати пріоритети. Потрібно слідувати прийнятому раніше розкладу справ.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям для щасливого життя потрібен лише гарний настрій. Якщо на початку місяця він все ще буде не найкращий, астрологи рекомендують скористатися простими способами, які допоможуть досягти гарного настрою на весь день, а також утримати його. Якщо раптом на життєвому шляху зустрінуться неприємні люди, Тельцям краще не думати про відплату, інакше доведеться викопати другу могилу поряд із тією, що вони готують своїм ворогам. У травні карма працюватиме без зволікання, тому потрібно бути уважними до деталей, а також якнайменше ризикувати.

БЛИЗНЮКИ. У Близнюків все буде добре з перших днів травня, оскільки ретро-Плутон на них майже не впливає. Можливі незначні сплески невпевненості, але вони швидко згасатимуть, особливо після переходу Венери у знак Рака 7 числа. Зірки та планети сприятимуть Близнюкам-мандрівникам цього місяця. У травні можуть набути сили найкращі риси характеру. Ці люди стануть привабливішими для оточуючих. На жаль, на тлі активізації планет можуть стати активнішими заздрісники та недоброзичливці. Вони отримають по заслугах, тож мститися не варто.

РАК. Ракам доведеться зіткнутися з проблемами на самому початку місяця через Плутон. Планета підвищить ймовірність появи нових та загострення старих страхів. Подолати їх допоможуть спеціальні практики, так що Раки легко зможуть увійти до колії вже в перші дні травня. Енергетика місяця погано підходить для байдикування та байдужого очікування чогось хорошого. Потрібно брати все у свої руки та писати долю самостійно. Останній місяць весни добре описує проста фраза: “Хто, якщо не ми”. У Раків буде сила-силенна енергії на те, щоб досягти поставлених цілей і вирішити всі завдання.

ЛЕВ. Левам варто пам’ятати про те, що є багато неочевидних способів зруйнувати своє біополе. Цим людям необхідно подолати у собі прагнення робити подібні помилки. Травень вимагатиме від Левів підвищеної концентрації та відповідальності. У випадку належного підходу до справ і роботи Леви зможуть стати набагато багатшими та успішнішими. Якщо хтось запропонує їм зробити крок у невідомість, вклавшись у якісь авантюрні проєкти, краще цього не робити. Здоровий глузд має переважати над інтуїцією та прагненням до легкої наживи.

ДІВА. У Дів буде багато нових можливостей у травні, але якщо захочеться всього й одразу, то можна скористатися магією перехресть, щоб залучити ще більше благополуччя у своє життя. На початку місяця через ретро-Плутон можливі зустрічі з неприємними людьми, але негативний осад від цих зустрічей досить швидко розчиниться. У Дів буде чудовий настрій, який навряд чи комусь вдасться зіпсувати. Також на цих людей чекають різні позапланові зміни в різних областях життя: у роботі, коханні, справах. З високою ймовірністю до Дів прийдуть натхнення і сила духу.

ТЕРЕЗИ. Терезам потрібно терміново почати дотримуватися законів Всесвіту, які не дадуть оточуючим людям керувати їх свідомістю. Швидше за все, на тлі посилення планет у оточуючих з’явиться потяг до маніпуляцій, так що потрібно бути пильними. Можливі деякі труднощі у стосунках, але недарма кажуть, що якби не було чорних смуг, ми тоді менше цінували білі. Після непорозумінь настане період осяяння, який цих зусиль вартий. У справах фінансового штибу Терези будуть теж дуже продуктивними, їх може опанувати дуже сильне натхнення.

СКОРПІОН. Допомагаючи іншим людям отримувати задоволення від дрібних радощів, самі Скорпіони стануть щасливішими. Саме тому у травні їм обов’язково потрібно сфокусуватися на даному аспекті, пам’ятаючи про те, що спочатку варто зробити щасливими близьких та другу половинку, а потім уже себе. Також Скорпіонам варто поставити енергетичний захист, оскільки можливі нападки з боку недобрих людей. Найголовніша астроподія травня – перехід Венери у знак Раку. З 7 числа планета дозволить випробувати щире задоволення від відпочинку, спорту та подорожей.

СТРІЛЕЦЬ. У Стрільців на початку травня можливі проблеми з впевненістю та мотивацією через ретроградний Плутон. Цим людям потрібно буде сконцентруватися на тому, чого хоче душа. Це найголовніша умова набуття щастя. Астрологи рекомендують також перестати таїти в собі образи. Важливо дати заспокоїтися старим емоціям, прийнявши той факт, що минуле не виправити. Можна лише змінити майбутнє, насолодившись сьогоденням.

КОЗЕРІГ. Козерогам у травні вдасться позбутися негативних думок, які стали частіше докучати їм у квітні. Додатковою мотивацією може бути той факт, що погані думки та емоції викликають погане самопочуття. Настав час стати більш оптимістичними та позитивними. У справах Козерогам треба сподіватися на розважливість, не забуваючи про свої найсильніші сторони: посидючість, працьовитість і продуктивність. Неробство може спровокувати початок чорної смуги, яка триватиме доти, поки Козерога не позбудеться цієї «недуги». Якщо щось не виходить, то це не привід ставити хрест на мрії.

ВОДОЛІЙ. На Водоліїв ретро-Плутон впливатиме дуже дивним чином. Він спровокує появу гніву, а також підвищить запальність цих людей. Щодо роботи та бізнесу, то тут їм варто уникати багатозадачності. Людям даного знаку Зодіаку бажано братися за одну справу за раз, залишаючись послідовними та обережними. Травень — чудовий час для досягнення цілей, але експансія у справах та бізнесі має протікати повільно, обдумано та контрольовано.

РИБИ. Рибам у травні треба пам’ятати про магію слова. Є слова, які не просто варто, а треба говорити для того, щоб стати щасливими. На їхньому життєвому шляху можуть зустрітися дилеми. Деякі з них виявляться простими, а інші складнішими, але багато чого навчать людей даного водного знаку. Намагайтеся нічого не втрачати в цей період — втрачене в травні вже ніколи не повернеться. Йдеться не лише про якісь фізичні речі, а й про кохання, дружбу, повагу. Рибам може знадобитися підтримка близьких людей, тому краще не відкидати їхню пропозицію про допомогу.

You cannot copy content of this page