У Дів справи попруть у гору, Раки та Овни опиняться в центрі непорозуміння, а Тельці розживуться грошима: на знаки Зодіаку чекає насичений тиждень з 6 травня

Гороскоп на тиждень із 6 по 12 травня для всіх знаків зодіаку. Що принесе нам цей тиждень?

Ми станемо чутливими та емоційними, гостро реагуватимемо на все поспіль. При цьому час понесеться галопом, ми можемо не встигати за подіями, з’явиться почуття, що ми скрізь спізнилися.

ОВЕН. Овнам почне здаватися, що весь світ налаштований проти них, і роздратування, що росте, будуть виплескувати на всіх, хто має необережність стати в них на шляху. Краще всю невдоволеність вкладіть у спорт, а не в розбірки, більше користі буде. А як охолонете – беріться за справи і будьте дуже уважні – великий ризик зробити помилку.

ТЕЛЕЦЬ. Якщо вам не вдається наполягти, згадайте про такий інструмент як компроміс. Так ви досягнете набагато більшого, ніж якщо продовжите тиснути. Ви настільки зайняті роботою, що близькі вас швидше дратують, а не тішать. Вони не винні, що вам не до них. Все-таки постарайтеся бути уважнішими і ніжнішими.

На вас зійде осяяння, і ви зрозумієте, як збільшити свій грошовий потік. Не відмахуйтеся від цих думок, подумайте над тим, як впровадити ідею, що виникла. Прислухайтеся до своїх відчуттів, давайте собі можливість відпочити.

БЛИЗНЮКИ. Якщо щось не ладнається, не приймайте близько до серця. Цього тижня буде багато дрібних неприємностей, але вас не повинно це зупинити, адже ви вже максимально близькі до успіху, до якого так довго йшли. Не кидайте почате, посилено працюйте, залишився останній ривок.

РАК. Провокації та плітки можуть неабияк зіпсувати вам життя, а можливо, і підмочити репутацію. Як би не було прикро, і як би ви не були обурені, не намагайтеся затято доводити, що ви не верблюд. Ваш крижаний спокій і впевненість у власній правоті виявляться значно переконливішими.

ЛЕВ. Усі ті справи, що стояли колом, незважаючи на всі ваші зусилля, цього тижня зрушаться. Як за помахом чарівної палички почнуть виникати сприятливі можливості, щасливі шанси, будуть приходити потрібні люди, сприяти і давати правильні поради. Ваше завдання – використовувати це з розумом.

ДІВА. У Дів справи підуть у гору, все почне складатися як треба. Ви настільки цим надихнетесь, що буквально житимете на роботі. Це принесе свої плоди – ви досягнете практично всього, що задумаєте. Головне при цьому – враховувати не лише свою думку, а й дослухатися думки оточуючих.

ТЕРЕЗИ. Найкраще, що ви можете зробити зараз – зайнятися роботою з документами, тут у вас все вийде. А ось з людьми будьте обережнішими – ви поки занадто недовірливі і чутливі, будь-яка нісенітниця зможе вас зачепити, а ви через це затеєте бурхливу сварку. Залишіть як є, і дуже скоро перед вами вибачаться.

СКОРПІОН. Кажуть, якщо хочете насмішити бога – розкажіть про свої плани. Це якраз той випадок, все піде зовсім не так, як ви запланували. Не губіться, імпровізуйте, підлаштовуйтесь під ситуацію. Все вдасться. Чуткам не вірте і самі їх не розпускайте. Це, звісно, весело, але може вилізти вам боком.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільці попереду всієї планети – у вас стільки енергії, що нею можна було б освітлювати ціле місто. Не витрачайте її марно і направте в потрібне русло. Займайтеся важливими справами, знайомтесь із корисними людьми, відвідуйте культурні заходи, ігноруйте скандалістів. І чудовий вийде тиждень.

КОЗЕРІГ. Козерогам не варто стукати у зачинені двері. Якщо щось не виходить – відкладіть на сприятливіший час, а цей тиждень присвятіть різним повсякденним справам, дрібним завданням, рутині. Зрештою, найбільші звершення складаються з дрібних справ. Як кажуть, курочка по зернятку.

ВОДОЛІЙ. Що посієш – і пожнеш. Вас наженуть усі занедбані, відкладені та забуті справи, доведеться терміново з ними розбиратися. Не соромтеся просити про допомогу оточуючих. Це, звичайно, трудомістке і не дуже приємно, але самостійно впоратися з цією сніговою грудкою буде ще складніше.

РИБИ. Риб чекає напружений тиждень. Буде багато турбот, ви почнете спізнюватися. Але оскільки у вас є це попередження, ви можете по-іншому розпланувати свій час і скрізь виходити заздалегідь. А от у конфлікти вступати точно немає жодного сенсу – марна трата часу та нервів. Пам’ятайте про це.

You cannot copy content of this page