У кого зі знаків зодіаку зарозумілості більше за інших – про це розповіли зірки

Останнє 12 місце займають Терези

Зарозумілість не їх підхід – Терези мріють бути нарівні з іншими. Єдине, у чому цей знак намагається бути на сходинку вищий, – конфлікти.

Позиція «над сутичкою» – фірмовий стиль поведінки Терезів, яким не подобається займати якусь зі сторін. Але в будь-якому випадку їхня стриманість і доброзичлива байдужість краща за безглуздий пафос Лева.

11 місце зайняли Риби

За зарозумілістю, як відомо, часом ховається невпевненість у собі. Риб це не стосується – вони не вміють приховувати слабкості.

До того ж в апріорі добре ставляться до оточуючих і не бажають когось образити. Втім, якщо ви їх зачепите, вони неодмінно дадуть здачі.

Але першими провокувати не будуть. А ще Риби бояться виглядати смішними, тому не ризикують викаблучуватися.

10 місце досталось Козерогам

Козероги переконані, що з усім упораються самостійно. Пораду чи допомогу вони не приймають, і навіть якщо почнуть тонути, до останнього борсатимуться самі.

Для цього знаку важливо не виглядати слабкими. Козеріг знає, що більшість залежить від оцінки оточуючих.

9 місце отримав Овен

Овен не вважає себе найкращим з найкращих, але відносить себе, зрозуміло, до еліти. І в партнери по життю, бізнесу, дружбі обирає рівних.

Потрапити до кола довіри Овна дуже непросто, але можливо. Є кілька способів – вразити його розумом, і звичайно, перевершити в частині гордині.

Водолій на 8 місці

Подібно до Стрільців, Водолії бояться втратити свободу, можливість робити те, що вважають за потрібне.

Для них важка сама думка про те, що вони будуть нікому не потрібні, перспектива залишитися без роботи, яка їм до вподоби.

Водолій не виносить рутини, і робота не за покликом серця, а за необхідністю для них серйозне, болісне випробування. А ось зміни, новації, експерименти – їхня територія.

7 місце має Рак

Раки полюбляють давати поради, але не виносять, коли поради дають їм. А ще вони дуже залежать від настрою і легко псують життя іншим, якщо не в дусі.

Рак потайливий, ховає справжнє «я» під захисною бронею, але від оточуючих вимагає граничної відвертості. І любить сперечатися.

Чужа думка його не цікавить – Рак бачить сенс суперечки в тому, щоб наставити опонента на істинний шлях.

Тобто, на свій шлях.

Дівам 6 місце

Як і Рак, Діва завжди готова дати пораду та прочитати лекцію на будь-яку тему. У Діви є потенціал демонструвати ерудицію та глибокий розум. Робить вона це з приводу і не питає дозволу.

Подібна самовпевненість викликає роздратування інших людей, і часто Діва наривається на грубість, оскільки з першого разу не розуміє, що слухати її ніхто не хоче.

5 місце має Стрілець

Відрізняється нетактовністю, прямолінійністю та неадекватною оцінкою ситуації. Стрілець не припинить розповідати про себе, або довго висловлюватися з якогось питання, навіть якщо навколо відбуватиметься незрозуміла ситуація.

Він ні в чому не знає міри і схильний до поспішних висновків.

Телець отримує 4 місце в цьому рейтингу

З одного боку, зарозумілий Телець позбавлений співчуття, з іншого боку — просто приходить на допомогу.

Цьому феномену є пояснення. Допомагаючи іншим, Телець стверджується у власній незамінності та крутості.

Його улюблена літера алфавіту – “я”. Сперечатися з Тельцем безглуздо, зацікавити собою теж. Бажаєте отримати його довіру? Говоріть із Тельцем про його життя.

3 місце: Лев

Егоцентричний Лев сповнений пафосу. Він вважає себе чудовим оратором, блискучим артистом та харизматиком.

Леви ніяк не можуть подорослішати і схожі на розпещених дітей, які постійно чекають похвали. Вони дуже наївні: достатньо почухати Лева за вушком, щоб зробити податливим та керованим.

Скорпіон на 2 місці

Скорпіон – протилежність добродушному Леву, він суворий та злопам’ятний і не ведеться на фальшиві компліменти.

Оцінок оточуючих не потребує, все про себе знає, оцінює себе адекватно, бачить недоліки, але фокусується, звичайно ж, на достоїнствах.

Скорпіон може посміятися з себе, нормально реагує на критику, проте до певного моменту.

1 місце посідають Близнюки

Гранична зарозумілість цього знаку не просто дратує оточуючих, вона становить для них небезпеку.

За поблажливим тоном Близнюка криється байдужість до людей.

Впевнені в тому, що їм дозволено більше, ніж іншим, вони не вважають за потрібне відповідати за свої слова. Пообіцяти та не виконати? Звичайна справа для Близнюків.

You cannot copy content of this page