У Левів – найбіліша смуга везіння, інші зрозуміють – поспішиш, людей насмішиш: поради на день знакам Зодіаку

Сьогодні Місяць у знаку Терези. Найкраще не починати чогось нового та глобального, а швидко завершити раніше розпочате та сплановане, пише 5-tv.ru.

Овни

Початок дня буде складним. Доведеться виправляти чужі помилки, брати на себе відповідальність за інших. Все це змушує вас нервувати. Однак поступово ситуація змінюється на краще, вам стає простіше впоратися з багатьма завданнями.

Космічна порада: візьміть відповідальність на себе.

Тельці

Несприятливий для спілкування. Багато зустрічей проходять набагато напруженіші, ніж ви очікували, і не приносять потрібних результатів. Небажано обговорювати питання, пов’язані з грошима чи майном. Переговори щодо зміни роботи або початку співпраці з новими партнерами навряд чи пройдуть вдало.

Космічна порада: зберігайте спокій.

Близнюки

Найкраще з самого ранку налаштуватися на боротьбу. Навряд чи ви сьогодні легко досягнете чудових результатів, але якщо докладете зусиль, то все ж таки можете досягти успіху. Навколишні люди частіше заважають вам, ніж допомагають.

Космічна порада: покладіться на себе.

Раки

День буде хоч і непростим, але цілком вдалим та плідним. Ви не витайте в хмарах, дивіться на речі реально. Саме це допомагає досягти успіху там, де інші зазнали невдачі. Можливі ділові пропозиції.

Космічна порада: сконцентруйтеся на справах.

Леви

Вдалий день. З’являться добрі ідеї, нові плани, а головне — енергія та ентузіазм, необхідні для того, щоб втілити задумане у життя. Ви не турбуєтеся через дрібниці, і правильно робите. Будь-які труднощі та проблеми, що виникають сьогодні, незабаром залишаться у минулому.

Космічна порада: реалізуйте задумане в життя.

Діви

Вдалий день для роботи, у тому числі складної та відповідальної. Ви легко знайдете союзників, на ваш бік можуть стати дуже впливові люди. Імовірні вдалі збіги, завдяки яким ви успішно завершите важливі справи.

Космічна порада: Завершіть важливі справи.

Терези

Нелегко зосередитись на роботі: ваші думки часто займає те, що не має до неї жодного стосунку. Можливі розбіжності із колегами. Навіть невелика суперечка може закінчитися конфліктом, якщо ви вчасно не підете на поступки. Можуть змінитися стосунки з давніми партнерами, ви відчуєте, що вам довіряють менше.

Космічна порада: будьте м’якшими.

Скорпіони

Цей день добре підходить для вирішення багатьох складних питань. Зараз ви здатні розібратися в неоднозначній ситуації, зосередитися та помітити всі деталі, які можуть виявитися важливими. Немає потреби поспішати. Перед тим, як зробити будь-який вчинок, вам слід все обміркувати і зважити.

Космічна порада: не поспішайте.

Стрільці

Складно зосередитись на справах. Чимало енергії забирають хвилювання та переживання, про справжню причину яких ви можете навіть не здогадуватися. Ви частіше ніж зазвичай подумки повертаєтесь до якихось неприємних подій минулого, згадуєте про помилки, виправляти які вже пізно.

Космічна порада: перебувайте у моменті.

Козероги

Початок дня сприятливий. Цей час добре підходить для роботи, особливо якщо вона потребує творчого підходу, фантазії та винахідливості. Там, де інші зазнали невдачі, ви приймаєте нестандартні рішення і досягнете успіху.

Космічна порада: Проявіть фантазію.

Водолії

На вас чекає легкий сприятливий день. Буде нагода добре провести час, побувати в якихось незвичайних місцях. Якщо ви відправитеся на світські заходи, то неодмінно опинитеся в центрі уваги і будете раді.

Космічна порада: добре проведіть час.

Риби

Ви багато про що турбуєтеся, це заважає спокійно довести до кінця розпочаті справи. Найчастіше відволікаючись від роботи, ви ризикуєте припуститися помилок. На щастя, поряд буде людина, яка допоможе їх уникнути. Небажано приймати рішення, пов’язані з грошима чи майном: у таких питаннях інтуїція може вас підвести.

Космічна порада: відпустіть напругу.

Дорогі читачі, хай зірки завжди були на вашому боці, а життя приносить лише радість і успіх. Нехай кожен день буде наповнений коханням, вдячністю і неймовірними можливостями. Насолоджуйтесь кожною миттю і залишайтеся вірними собі.

You cannot copy content of this page