Життєві історії
У Марти характер спокійний, але цю панянку краще не доводити до точки кипіння. Ну, не знаю, як там уже той Петро її дістав, але вона навіть голос не підвищувала, просто узяла і поїхала у відрядження. А далі ми всі від сміху уже й говорити не могли

Одного вечора подруга зателефонувала мені і тремтячим від обурeння голосом повідомила:

—Уявляєш, мій чоловік заявив, що мужиком бути вaжче, ніж жінкою! Ні, ти тільки подумай: виявляється, сидіти вечорами в кріслі біля телевізора або грати в комп’ютерні ігри, поки я одночасно прибираю квартиру, готую вечерю і займаюся з дітьми, нестерпно!

До такого настрою Марту доводять рідко, і я зрозуміла: щось буде.

Дійсно, незабаром подруга повідомила мені, що вирішила влаштувати черговий експеримент:

– Ми поміняємося ролями! Я їду у відрядження (треба ж, як вчасно підвернулася!) – заробляти гроші, а Петро залишиться на господарстві!

«Господарство» – це чотирикімнатна квартира, двоє дітей, чарівний лабрадор Сеня і 33 горщика з кімнатними рослинами.

– А Петро погодився? – з посмішкою запитала я.

– Погодився ?! А хто його питав? Наступного разу буде думати, перш ніж говорити. Так, до речі, я попередила обох бабусь, щоб не надумали з’явитися «до справжнього мужика» зі своїми млинцями і котлетами. Тебе теж попереджаю.

Через три дні після від’їзду Марти мені подзвонив Петро. В його голосі були і безпорадність і розгубленість одночасно:

– Ань, виручай! Сашка сирників просить, а Сонька – супу! Кажуть, їм моя яєчня набридла. Дай якийсь простий рецепт! Так, і ще: ти не знаєш, де у нас вдома лежить чисте постільне? Сашка сік на ліжко розлив. Ти чого смієшся, Ань?

– Петь, – заїкаючись від реготу, сказала я. – Мені не складно тебе виручити, але ж Марта нам цього не простить. Чистота експерименту – понад усе!

Чоловік подруги обрaжено засопів в слухавку.

– Гаразд, – зглянулася я. – Записуй рецепт сирників.

Через 2 години – знову дзвінок.

– Ань, ти не знаєш, де у нас швабра? Я борошно розсипав, поки готував. Ой, здається, це не борошно, а крохмаль! Діти, не чіпайте сирники! – Кінець зв’язку.

Повернення Марти я чекала з нетерпінням – дуже хотілося дізнатися, чим закінчився цей експеримент. Результат перевершив всі мої очікування.

Як розповіла потім подруга, з відрядження її зустріли: забруднені фломастерами і клеєм діти (причому Сашко був в рожевих колготках сестри), розмальовані шпалери, голодний усіма забутий Сеня.

Всі батареї була завішені сіро-буро-малиновим одягом:

— Це ж треба було додуматися випрати біле і кольорове разом!

Зустрічав її щасливий чоловік з оберемком троянд.

– Мартусю, – ласкаво сказав він, – а давай зробимо ремонт. Ми ж давно збиралися!

Останні два місяці моя подруга з захватом командує бригадою ремонтників в своїй квартирі. А її чоловік з подвоєною ретельністю заробляє гроші на нові меблі та чесно зізнається, що краще буде працювати в три зміни, ніж стане залишатися вдома в якості «мами». Що і потрібно було довести!

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page